Tehnoloģijas

Asus servisa centrs piestāda rēķinu gandrīz 3800 ASV dolāru vērtībā par 2800 ASV dolāru vērtas videokartes remontu

Asus servisa centrs

Videokartes remonts, ko pat nevarētu nosaukt par remontu, Asus servisa centrā tika novērtēts 3758 ASV dolāru vērtībā.

Šo stāstu izstāstīja kāds Reddit lietotājs, papildinot to ar ekrānšāviņiem no sarakstes ar Asus atbalsta dienestu.

Ziņojuma autors iegādājās dārgu Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix White OC grafisko karti, par to samaksājot 2800 dolāru. Uz jaunās kartes barošanas savienotāja viņš konstatēja defektu, it kā barošanas spraudņa fiksators būtu stipri saskrāpējis savienotāju. Turklāt ziņas autors, iespraužot savienotāju, nedzirdēja raksturīgu fiksācijas klikšķi. Dzirdējis par RTX 4090 kontaktiem, kas vāja savienojuma gadījuma uzkarst un izkūst, īpašnieks nolēma nogādāt videokarti uz servisa centru. Pēc brīža no Asus saņēma atbildi, ka remonts izmaksās 3758 ASV dolārus!

Autors lūdza servisa centra darbiniekam vēlreiz pārliecināties, vai cena ir pareiza, un darbinieks apstiprināja, ka tā ir pareiza.

Asus servisa centrs piestāda rēķinu gandrīz 3800 ASV dolāru vērtībā par 2800 ASV dolāru vērtas GeForce RTX 4090 remontu

Autors iesniedza sūdzību, pēc kuras saņēma atbildi no Asus, ka karte tagad nedarbojas kaut kādu bojājumu dēļ, lai gan īpašnieks nosūtīja to uz servisa centru pilnībā darba kārtībā. Turklāt uz šo gadījumu neattiekoties arī garantija. Tika piedāvāts iegādāties jaunu karti ar 30 % atlaidi.

Protams, šis ir atsevišķs gadījums, taču situācijas absurdums un zīmola Asus iesaiste to padarīja par vienu no nedēļas kartākajām tēmām sociālajā tīklā Reddit.

Avots: Reddit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top