Tehnoloģijas

Mana pieredze: Kā krāpnieks samaksāja man, nevis otrādi

Mana pieredze: Kā krāpnieks samaksāja man, nevis otrādi

Ar šādu krāpniecības shēmu es saskāros pirmo reizi un labprāt padalīšos ar pieredzi, jo spēles amplitūda šeit ir ļoti plaša. Es gan neizturēju spriedzi un norāvos no āķa jau pirmajā reālajā mēģinājumā mani apkrāpt, un tā arī neuzzināju, cik ilgi tiktu vazāts aiz deguna, vairāku dienu garumā vai arī tas bija pāris stundu jautājums. 

Tātad par visu no sākuma. Kādā saulainā aprīļa dienā, Telegram kanālā, man uzrakstīja meitene vārdā Alisa Vasiljeva un jautāja vai es negribot nopelnīt. Kā nu nē, es vienmēr esmu gatavs papildināt savu tā jau caurumaino budžetu un, protams, piekritu, bet sev par apbēdinājumu sapratu, ka te drīzāk kāds grib mani izģērbt un pēc iespējas ar vairāk nullēm.

Alisa esot saņēmusi norādījumus no savas vadības, lai izveidotu frīlanceru komandu no Latvijas un vēlas pastāstīt par to sīkāk, vai mani tas interesēšot? Tam sekoja sīkāks darbu izklāsts.

Projekts koncentrējas uz sociālo mediju zīmoliem, katru dienu man tikšot nosūtīti dažas Youtube kanālu adreses un mans uzdevums būšot pieteikties par sekotāju šiem kanāliem. Mana dienas peļņa būšot no 200 līdz 300 USDT.

Mana pieredze: Kā krāpnieks samaksāja man, nevis otrādi

Lai labāk saprastu, kā strādāt viņa nosūtīs pirmos divus testa uzdevumus. Tika atsūtīti divi linki uz Yotube kanāliem, kuriem man vajadzēja pieteikties kā sekotājam un atsūtīt skrīnu, ka esmu to izdarījis.  Tā kā es biju veiksmīgi ticis galā ar šo uzdevumu, man bija jāuzraksta nākošajam personāžam Christina un jānosūta mistisks kods, lai varētu uzsākt darbu.

Kā krāpnieks samaksāja man, nevis otrādi

Tā nu es tiku pie sava pirmā uzdevuma, doties uz Gucci Youtube kanālu un pieteikties kā sekotājam. Veiksmīgi to izdarīju, nosūtīju skrīnu ar padarītu un neticamā kārtā no Cristina saņēmu atlīdzību par savu lielisko darbu, 20 USDT apmērā savā maciņā. Jā, apmaksa būšot stabilajās monētās USDT, jo viņa pārstāvot globālu kompāniju. Un tiešām apmaksu saņēmu, viss godīgi, tikai joprojām nesapratu, kur ir tas suns aprakts, jo par tādu darbu maksā dažus centus, nevis 5 – 10 USDT.  Saprotu, ka tās 20 monētas ir tikai manas modrības atslēgšanai un smadzeņu darbības izslēgšanai. Domās jau guļu zem palmas pīpēju bambusu un dažas reizes dienā paspaidu telefonu, lai nopelnītu savu ikdienišķo atlīdzību.

Tālāk sekoja jau kaut kas tuvāk tēmai. Tātad papildus šļūkāšanai pa Youtube, man būšot jāpiedalās arī kaut kādos mistiskos spekulatīvos darījumos, kur man esot peļņa garantēta un dienā es varot nopelnīt līdz pat 1000 USDT. Lieliski, es ar visām četrām esmu tikai par. Mani jau tālāk novirza uz Telegram kanālu, kur notiek īstā naudas pelnīšana, esmu izturējis visus pārbaudījumus.

Telegram krāpnieki

Saņemu arī norādījumus, lai noturētos Global Working grupā:

Please note the following job description and basic information
👉 25 jobs will be posted to the top of the job group every day
👉 The basic task is 5 USDT for each subscription task. If you skip any task, the commission will be reduced to 1 USDT. The commission will no longer be calculated when the task expires.
👉 Members who complete (13) or (23) tasks in a row will receive 88USDT or 208USDT rewards.
👉 Speculation tasks are tasks to increase income for the company and members, please consult me for details
👉 Jobs posted daily at 9:30am (London time zone)
👉 Each new member will have a 3-day internship period. If found to be unsuitable for the position, they will be terminated.
👉 The commission will be settled when the accumulated commission reaches 20-30USDT (the task will be skipped multiple times and will not be settled)
👉 Each member who passes the internship will receive an exclusive code, and each member who joins through the exclusive code will bring an additional 20 USDT as a referral commission
👉If you have any questions about the work, you can ask me

Tātad es nedrīkstu čakarēties un labāk izpildīt visus uzdevumus, savādāk mana atlīdzība tiks samazināta, vai atkārtota uzdevuma neizpildes gadījumā, mani vispār izmetīs no šīs miljonāru pulcēšanās vietas. Jā, un 3 dienu pārbaudes laiks, kura laikā tad acīmredzot mani beidzot izģērbs.

Esmu gatavs ražīgam darbam un saņemu savu pirmo nopietno uzdevumu.

Krāpnieki internetā

Un tā vienu pēc otra man sūta uzdevumus, un es attiecīgi atpakaļ apstiprinājumus par padarīto darbu. Tādā garā esmu uzkrājis jau 15 USDT, līdz pirmajai izmaksai vēl nevelku. Un tad seko rozīnīte, kuru gaidīju jau no paša sākuma. Nākošais uzdevums esot spekulatīvais. Man esot jāiemaksā viņu iedotajā adresē summa, kuru varu atļauties, lai treideri varētu … Lai arī es mazliet saprotu, kā notiek spekulācijas un tirdzniecība kriptovalūtu tirgū, šoreiz tika sagriezts tāds teksta virpulis no kura es neko nesapratu. Man kā iesācējam ieteica iemaksāt 80 USDT un atpakaļ es saņemšot 120 USDT, un tas viss tikai 10 minūšu laikā.

Ja es iemaksāju arī to pašu minimālo summu, nopelnīšu 40 USDT. Nu vai nav jauki? Un man miljonāru grupā arī esot jāiemet skrīns kādu summu es aizsūtu. Atteikties neesot ieteicams, jo man ir pārbaudes laiks un vadība vērtēs manas darba spējas. Tātad mazliet esmu iedzīts stūrī. Esmu iebarots ar 20 USDT, man jau ir papildus uzkrājumā vēl 15 USDT un tagad 10 minūšu laikā vēl varu tikt pie papildus piķa. Piedevām vēl laiks ir ierobežots. Viss, kā pēc klasikas – ieguvis uzticību, redzu savus ienākumus, atteikties nevaru, jo man ir pārbaudes laiks un papildus tam vēl laika limits.

Mana pieredze: Kā krāpnieks samaksāja man, nevis otrādi

Tā nu mazliet apstulbis no laimes sēžu un skatos, kā grupas biedri publicē savus skrīnus. Cits 80 USDT, cits 1500, cits 5000. Laime pilnīga. Acīmredzot lielās summas publicē pats krāpnieks, lai jaunās avis iedrošinātu savus uzkrājumus nodot viņa gādīgajās roķelēs. Lielākai jautrībai es savam “mentoram” palūdzu, lai man aizdod tos trūkstošos 60 USDT, jo es vēlos piedalīties jautrajā pasākumā, bet man par nožēlu tika atteikts.

Krāpnieki

Finišā mani nosauca par meli un izmeta no globālās miljonāru grupas. Es paliku ar saviem 20 USDT un sapnis par palmu un bambusiem bija izsapņots. Interesanti, cik ilgi es būtu spaidīts? Jau pašā sākumā tos 60 USDT + krāpnieka 20 monetās būtu savāktas vai arī iemidzinātu medījumu līdz tas jau lielāku summu ieskaitītu tajā mistiskajā spekulatīvajā darījumā.

Atceries, naudu neviens tāpat par zilām acīm nedos, tā ir jānopelna ar reālu darbu. Starp citu, daži no krāpnieka kontiem joprojām aktīvi, varbūt arī tu gribi 20 USDT nopelnīt, vai arī esi gatavs doties vēl tālāk? Piesakies te:  https://t.me/Christina1865  Ja, protams, tev noticēs. Ticamībai varbūt pievieno My Invitation Code: R2684LWCTR0110. Būs jautri, viņi teica, bet atbildību uzņemies tu pats.

 

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top