Bez tēmas

Bitkoins ir pārāk dārgs

Bitkoins ir pārāk dārgs

10 visbiežāk sastopamie mīti par bitkoinu

Daudzi cilvēki neuzdrīkstas iegādāties kriptovalūtu, jo uzskata to par pārāk dārgu. Viņi skatās uz cenu un domā, ka “vilciens jau ir aizbraucis” kopā ar potenciālo peļņu. Piemēram, bitkoina kurss pašreiz ir 6937 dolāri. Protams, ka vairumam nav tādas naudas vienreizējai investīcijai. It īpaši ne  pārāk saprotamā instrumentā.

Vēlreiz atgādināsim – jūs vienmēr varat nopirkt daļu no bitkoina monētas. Katrs bitkoins sastāv no simtiem miljonu daļu, ko sauc par satoši. Jūs varat iegādāties kaut vai vienu satoši – tas ir, 0,00000001 bitkoinu. Aptuveni par 50 dolāriem tagad ir iespējams iegādāties vairāk nekā 700 tūkstošus satoši vai 0,007 bitkoinus. Šī summa ir daudz reālāka – to pat var atļauties pazaudēt.

Nedomājiet, ka jūs esat palaidis garām pilnīgi visas iespējas industrijā. Galvenā kriptovalūta pieder mazāk nekā 15 procentiem amerikāņu un mazāk nekā 1 procentam visu pasaules cilvēku. Ja tā kapitalizācija turpinās augt un sasniegs zelta kapitalizācijas līmeni – tad BTC vērtība var pieaugt vismaz 25 reizes.

Ja tagad jūs investēsiet kripto simts dolārus, tad tāda scenārija gadījumā pēc dažiem gadiem šī investīcija var palielināties līdz 2500 dolāriem. Tāpēc vēl nav par vēlu iesaistīties un padomāt par monētu iegādi.

Precizēsim, ka tas var arī nenotikt. Vai arī var notikt kaut kas cits: gan patīkams, gan arī ne visai. Šajā nišā prognozes nedarbojas – to mēs jau zinām.

Vēl viens interesants fakts: ja BTC maksimālo skaitu sadala uz visiem Zemes iedzīvotājiem, tad katrs cilvēks saņems tikai 269 tūkstošus satoši. Realitātē šis skaitlis būs daudz mazāks, jo apmēram ceturtdaļa visu līdz šim iegūto bitkoinu jau ir pazaudēti uz visiem laikiem.

  1. »»Bitkoins ir pārāk dārgs
  2. »»Bitkoins nekad neaizstās naudu
  3. »»Bitkoins nav drošs, biržas nepārtraukti uzlauž
  4. »»Bitkoinu pārspēs cita kriptovalūta
  5. »»Bitkoins slikti ietekmē apkārtējo vidi
  6. »»Bitkoins ir burbulis
  7. »»Valdība var iznīcināt bitkoinu
  8. »»Bitkoins nevar pastāvēt bez interneta
  9. »»Bitkoinu izmanto tikai noziedznieki un narkotiku tirgoņi 
  10. »»Bitkoinam nav nekādas vērtības
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top