Bez tēmas

Vitaļiks Buterins par Donalda Trampa konfliktu ar Twitter

Buterins par Trampu

Ethereum izveidotājs Vitaļiks Buterins komentējis ASV prezidenta Donalda Trampa tvītu par vārda brīvības “apspiešanu” Twitter:
“Ilgtermiņa perspektīvā es pesimistiski vērtēju centralizēto sociālo platformu spēju palikt pilnīgi neatkarīgām no politiskās vides valstī, kurā tās atrodas. Tas parāda – kāpēc mums vajadzīga alternatīva”.

26. maijā divi Trampa tvīti tika atzīmēti kā “maldinoši” – sakarā ar to Tramps paziņoja, ka “Twitter nomāc vārda brīvību”.
Buterins to komentēja šādi: “Brīdinājums pie potenciāli bīstama satura izskatās pēc tā, ko libertārieši aktīvi virza kā alternatīvu tiešam aizliegumam. Tāpēc es noteikti negrasos kritizēt Twitter par eksperimentiem ar tādām lietām.”

“Iezīmētajos” tvītos Tramps komentējis Kalifornijas štata plānus nosūtīt vēlēšanu biļetenus pa pastu. Viņš paziņoja, ka tāda rīcība var izraisīt balsošanas rezultātu falsifikāciju, jo biļetenus var nozagt vai viltot. Twitter šo tvītu atzīmēja ar paskaidrojumu: “Tramps sniedz maldinošus paziņojumus par to, ka balsošana pa pastu izraisīs balsošanas falsifikāciju”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top