Tehnoloģijas

Dators ar Colorful RTX 4090 Vulcan OC videokarti par 56 ASV dolāriem

Colorful RTX 4090 Vulcan OC

Kompānijas “Colorful” atbalstītāji tagad var iegādāties unikālu datoru ar Colorful RTX 4090 Vulcan OC videokarti un citām patentētām datora komponentēm. Tas sastāv no plastmasas kubiku komplekta, kas ļoti līdzinās Lego kubikiem. Komplekta nosaukums ir iGame M600.

Jaunais dators sastāv no 1123 detaļām, un visas nepieciešamās komponentes, tostarp Colorful iGame UltraD5 Z690 mātesplate un  iGame Vulcan DDR4 RAM ir jāsaliek no plastmasas kubikiem. Komplektā pat ir divas inženieru figūriņas.

Komplekts tika izlaists sadarbībā ar Pingqui Building Blocks. Šobrīd jauno datoru ir iespējams pasūtīt iepriekš ķīniešu WeChat vietnē par 42 ASV dolāriem. Starp citu, komplektu var iegādāties mazumtirdzniecībā, taču precīzs komplekta izlaišanas datums vēl nav paziņots. Datora cena vēlāk pieaugs līdz 56 ASV dolāriem.

Nav zināms, vai jaunais dators nonāks pasaules tirgū, un arī nav pieejama informācija par tā iespējamo cenu šajā tirgū. Tomēr noteikti pēc pārdošanas sākuma šādi komplekti parādīsies visās lielākajās Ķīnas mazumtirdzniecības vietnēs.

Avots: Videocardz

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top