Tehnoloģijas

Eleport atklāj 13 jaunas uzlādes stacijas Latvijā un veidos lielāko uzlādes parku Baltijā

Eleport atklāj 13 jaunas uzlādes stacijas Latvijā un veidos lielāko uzlādes parku Baltijā

Attīstot elektroauto uzlādes tīklu, Eleport nodrošina uzlādes iespējas 7 jaunās vietās Latvijā, kā arī paziņo par Baltijas valstīs lielākā uzlādes parka izveidi Lietuvā pie iepirkšanās un izklaides centra “Akropole”.

Kopumā Eleport tīkls Latvijā papildināts ar 13 jaunām uzlādes stacijām gan Rīgā, gan ārpus tās. Galvaspilsētā elektroauto lietotājiem pieejamas uzlādes stacijas pie tirdzniecības centra “RIMI” (Tilta ielā 32 un A.Deglava ielā 110) un “Rīga Plaza”, pie Rīgas kinostudijas un pie “AD REM” auto centra Brīvības ielā 246. Savukārt jauna uzlādes stacija atklāta arī Ogrē pie tirdzniecības centra “Dauga” un Cēsu novadā pie viesu nama “Bille”, tādējādi kopumā elektroauto īpašniekiem nodrošinot 28 jaunas pieslēgvietas Latvijā.

“Elektroauto lietotāju skaitam augot, mūsu uzdevums ir nodrošināt pēc iespējas pieejamāku auto uzlādes infrastruktūru ikvienam. Mūsu mērķis ir veidot uzlādes stacijas, kas pielāgotas gala lietotāju ikdienas lietošanas paradumiem un nodrošināt to pieejamību arvien plašākā Rīgas, Latvijas un Baltijas reģionā,” uzsver Kārlis Mendziņš, “Eleport Latvija” vadītājs.

Elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstītājs Eleport ir veicis nozīmīgus ieguldījumus uzlādes tīkla attīstībā ne tikai Latvijas teritorijā, bet arī mūsu kaimiņvalstī Lietuvā, paziņojot par jaunu uzlādes parka izveidi pie iepirkšanās un izklaides centra “Akropole”, kas atrodas pašā Kauņas centrā. Projekta ietvaros paredzēts uzstādīt 40 uzlādes stacijas, kopumā ieguldot teju 1 miljonu eiro. Projekta īstenošana plānota divos posmos, un pirmo 20 staciju uzstādīšana tiks uzsākta šī gada janvārī. Plānotais uzlādes parks būs lielākais Eleport tīklā, kā arī Baltijas valstīs, sniedzot iespēju vienlaikus uzlādēt līdz par 80 elektroauto.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top