Tehnoloģijas

AGON by AOC izlaiž augstas veiktspējas 240 Hz HDR1000 spēļu monitoru AGON PRO AG274QZM

AGON by AOC izlaiž augstas veiktspējas 240 Hz HDR1000 spēļu monitoru AGON PRO AG274QZM

AGON by AOC – viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru  un IT piederumu zīmoliem — paziņo par 68,58 cm (27 collu) AGON PRO AG274QZM – īpaši ātru 240 Hz spēļu monitoru ar QHD izšķirtspēju un elpu aizraujošu MiniLED IPS paneli. AG274QZM lieliski saskaņo IPS paneļa izteiksmīgās un precīzās krāsas ar MiniLED apgaismojumu, kam ir 576 aptumšošanas zonas. Tas ļauj monitoram iegūt augsta līmeņa DisplayHDR 1000 sertifikātu ar 1200 nitu maksimālo spilgtumu, vienā kadrā attēlojot dziļus melnos toņus un spilgtu saules gaismu, vienlaikus piedāvājot reālas ātrgaitas spēles (1 ms GtG), ko meklē sacensību spēļu spēlētāji.

Izstrādāts panākumiem

AGON PRO AG274QZM ir jaunais AGON PRO ģimenes loceklis, kas paredzēts spēļu kopienas leģendām: konkurētspējīgiem spēlētājiem un e-sporta entuziastiem. AGON PRO AG274QZM, kam piemīt izsmalcināta meistarība, var lepoties ar izcilu (Red Dot dizaina balva) formu un izturīgu, ergonomisku statīvu. Statīvs ar iebūvētu kabeļa vadību piedāvā augstuma, slīpuma, pagriešanas un noliekšanas regulējumus veselīgām un ērtām spēļu sesijām.

Trīsmalu 27 collu IPS panelis bez rāmja ar 1,07 miljardu krāsu piedāvā QHD izšķirtspēju (2560 x 1440) un 240 Hz atsvaidzes intensitāti, kas ir labākā funkciju kombinācija mūsdienu augstākās klases sacīkšu spēlēm. QHD izšķirtspēja sniedz patīkamu izejas punktu pašreizējiem GPU, lai sasniegtu gan augstu precizitāti, gan lielu kadru nomaiņas ātrumu. Turklāt, 240 Hz atsvaidzes intensitāte šodien ir jauns bāzes līmenis sacensību FPS spēlētājiem, kuri jau sen bija pieraduši pie 144 Hz un lielākas atsvaidzes intensitātes. Ar patiesu 1 ms GtG reakcijas laiku ātrā darbība monitorā izskatās vienmērīga, praktiski bez rēgošanas. Pateicoties iebūvētajai Nvidia G-Sync saderībai, pārrāvumi un mirgošana tiek novērstas ar mainīgu atsvaidzes intensitāti.

AGON by AOC izlaiž augstas veiktspējas 240 Hz HDR1000 spēļu monitoru AGON PRO AG274QZM

Jo vairāk, jo labāk

Konkurētspējīgā AG274QZM galvenā iezīme ir MiniLED fona apgaismojums ar 576 atsevišķām aptumšošanas zonām. Ieslēdzot fona apgaismojumu tikai nelielai paneļa daļai, monitors var sasniegt līdz pat 1200 nitu spilgtumu, lai radītu spilgtus vizuālos elementus, piemēram, saules gaismu, liesmu utt., vienlaikus veidojot dziļas, tumšas ēnas. Šis ļoti dinamiskais diapazons ārkārtīgi palielina uztveramo kontrasta attiecību un nodrošina bagātīgu, spilgtu un ieskaujošu spēļu pieredzi. Ar komplektā iekļauto monitora vairogu displejs var pārvarēt tādas problēmas kā spilgtu fona apgaismojumu vai atstarošanos no skatuves gaismām, vēl vairāk palielinot uztveramo kontrastu. Sertificēts ar VESA DisplayHDR 1000, AG274QZM piedāvā patiesu HDR pieredzi apvienojumā ar ātru atsvaidzes intensitāti un asu QHD izšķirtspēju.

Turklāt AG274QZM ir lieliski piemērots spēlētājiem, kuri arī strādā no mājām vai izmanto datoru satura veidošanai. Daudzpusīgais monitors piedāvā USB-C savienojumu ar 65 W strāvas padevi, lai uzlādētu pievienotos klēpjdatorus. Ar 4x USB 3.2 portiem monitors var darboties kā dokstacija perifērijas ierīču, piemēram, tastatūras, peles utt., pievienošanai. Izmantojot iebūvēto KVM slēdzi, lietotāji var pārslēgties starp diviem avotiem (piemēram, spēļu datoru un darba vai straumēšanas datoru), vienlaikus izmantojot vienu un to pašu tastatūras un peles komplektu.

Lai pielāgotu monitoru lietotāja individuālajiem galda iestatījumiem, AG274QZM aizmugurē piedāvā Light FX RGB apgaismojumu, ko var sinhronizēt ar citu AGON by AOC aprīkojumu. Savukārt projekcijas logotips projicē AGON logotipu uz rakstāmgalda papildu elegancei. Iekļautais ripas formas QuickSwitch regulators atvieglo OSD iestatījumu pielāgošanu, kā arī tas ir vadāms ar kursorsviru vai G-Menu programmatūru.AGON PRO AG274QZM būs pieejams no 2022. gada jūnija par ieteicamo cenu 1299,90 eiro.

AGON by AOC izlaiž augstas veiktspējas 240 Hz HDR1000 spēļu monitoru AGON PRO AG274QZM


1 IDC ceturkšņa spēļu izsekotājs – spēļu monitors 2021, Q4.

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadāir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvusergonomiskusvidei draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālāmgan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top