Tehnoloģijas

Ideāls FPS spēļu monitors ar QHD un 300 Hz: AGON PRO AG274QS

Ideāls FPS spēļu monitors ar QHD un 300 Hz: AGON PRO AG274QS

AGON by AOC – viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru  un IT aksesuāru zīmoliem –  pievieno 68,58 cm (27 collu) AGON PRO AG274QS, ātrdarbīgu, 300 Hz spēļu monitoru savam AGON PRO portfolio. Aprīkots ar Fast IPS paneli, kas atbalsta DisplayHDR 600, 1 ms GtG reakcijas laiku un QHD izšķirtspēju, tas noteikti iespaidos e-sporta spēlētājus un entuziastus, jo īpaši FPS, battle royale un līdzīgu dinamisku spēļu cienītājus.

Ass un ātrs

AGON PRO pašreizējie modeļi ar Full HD – 25 collu AG254FG (360 Hz) vai 27 collu AG274FZ (260 Hz) – lieliski demonstrē kā izcilu ātrumu var apvienot ar augstas kvalitātes IPS paneļiem un godalgotiem, uz spēlētājiem vērstiem dizainiem. Tagad AGON by AOC, prezentējot 27 collu AG274QS, piedāvā asāku QHD izšķirtspēju (2560×1440 pikseļi) līdz pat elpu aizraujošiem 300 Hz – šobrīd tirgū šis ir viens no pirmajiem QHD displejiem ar tik augstu atsvaidzes intensitāti.

Tā kā tam ir vairāk nekā divas reizes lielāka atsvaidzes intensitāte nekā parastajiem 144 Hz spēļu monitoriem, AG274QS ik sekundi rāda vairāk kadru, nodrošinot plūstošāku un precīzāku spēles gaitu. Tas ir īpaši aktuāli FPS spēlēm, kur ir nozīme pat sekundes simtdaļām – jo ātrāk lietotājs ieraudzīs pretinieku aiz stūra un ātrāk izsekos pretinieka neparastās kustības, jo ātrāk viņš spēs reaģēt un iegūt virsroku sacensībās.

Ideāls FPS spēļu monitors ar QHD un 300 Hz: AGON PRO AG274QS

AG274QS trīspusējs bezrāmja 27 collu Fast IPS panelis piedāvā QHD izšķirtspēju (2560×1440) un 300 Hz atsvaidzes intensitāti – mūsdienu spēlētāju sapņu specifikācijas. Pateicoties 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT reakcijas laikiem, dinamiska darbība šķiet vienmērīga un monitorā praktiski nav redzama attēlu mirgošana. Tā kā Adaptive-Sync tehnoloģija un AMD FreeSync Premium atbalsts jau ir iekļauti, tad ar mainīgo atsvaidzes intensitāti raustīšanās un pārrāvumi tiek novērsti.

Lai spēlētāji varētu baudīt ne tikai dinamiskās, bet arī fotoreālistiskās, aizraujošās vienam spēlētājam paredzētas spēles, AG274QS ir DisplayHDR 600 sertificēts. Displejs var palielināt maksimālo spilgtumu līdz pat 600 nitiem, lai vienlaikus atspoguļotu spilgtus, iespaidīgus sprādzienus vai tumšsarkanas ainavas ar fantastisku saules gaismu un dziļām ēnām.

AG274QS monitors, kas ieguvis Red dot dizaina balvu, atbilst AGON PRO pārbaudītajai formulai: no trim pusēm gandrīz neeksistējošas malas potenciālai vairāku monitoru iestatīšanai, logotipa projektors, lai atgādinātu lietotājiem par AGON PRO sāgu, ka arī RGB efekti (Light FX), pielāgojami un sinhronizējami ar citiem AOC rīkiem, pateicoties visaptverošajai G-Menu programmatūrai. Papildus individuālai pielāgošanai AG274QS monitoram ir izturīgs metāla statīvs ar plašu augstuma, slīpuma, pagrieziena regulēšanu un pagriešanas iespējām.

Ideāls FPS spēļu monitors ar QHD un 300 Hz: AGON PRO AG274QS

Ar 4x USB 3.2 portu palīdzību monitors var darboties kā doks, lai pievienotu papildu perifērijas ierīces, piemēram, spēļu tastatūru, peli, USB austiņas utt. 2x 5 W skaļruņi ar DTS skaņu padara AG274QS par perfektu ierīci visiem spēlētājiem. Monitorā iebūvētais austiņu turētājs sekmē vēl labāku spēlētāju kauju koordinēšanu. Iekļautais ripas formas QuickSwitch pults atvieglo OSD iestatījumu pielāgošanu, kā arī to var izmantot vadīšanai ar kursorsviru vai G-Menu programmatūru.

AGON PRO AG274QS būs pieejams no 2022. gada jūnija par 1199,00 eiro (MSRP).

 

1 IDC ceturkšņa spēļu izsekotājs – 2021. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadāir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvusergonomiskusvidei draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālāmgan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top