Pasākumi

Jaunā “Dacia DUSTER” pirmizrāde autoindustrijas izstādē Auto 2024 (Video)

Jaunā “Dacia DUSTER” pirmizrāde autoindustrijas izstādē Auto 2024

Izstādē “Auto 2024” pirmo reizi Latvijā prezentēja jauno “Dacia Duster”. Zīmola vērtībām uzticīgais jaunais “Duster” apvieno pieņemamu cenu ar vēl plašāku salonu un vairākiem jauniem, unikāliem aprīkojuma elementiem.

Jaunā “Duster” klāsts piedāvā trīs aprīkojuma līmeņus: Essential, ExpressionExtreme un Journey – augstākais līmeni ar divām versijām, kuras atšķiras pēc komplektācijas, papildina viena otru un ir salīdzināmas cenas ziņā. “Duster Extreme” izceļas ar unikālu dizainu un vara brūniem dekoratīviem akcentiem. Tas ir paredzēts brīvdabas aktivitāšu cienītājiem, kuri meklē robustu un praktisku automašīnu (viegli mazgājams MicroCloud polsterējums, modulāri jumta reliņi u.c.). Savukārt “Duster Journey” ir paredzēts tiem, kam prioritāte ir neuzkrītoša elegance, komforts un uzlabotas tehnoloģijas (automātiskā stāvbremze, Media Nav Live utt.).

Jaunā “Dacia DUSTER” pirmizrāde autoindustrijas izstādē Auto 2024
YouClip – jauni un atjautīgi piederumi “Dacia” stilā. Vienkārša, atjautīga un praktiska sistēma, kas ļauj droši piestiprināt vairākus īpašus piederumus galvenajās vietās salonā. Jaunā “Duster” standarta aprīkojumā ir 4 (Essential aprīkojuma līmenī) vai 6 rūpnīcā uzstādīti stiprinājuma punkti YouClip. To skaitu ir iespējams palielināt vēl par 2 punktiem, pateicoties piedāvājumā pieejamajam kronšteinam, ko piestiprina pie galvas balsta.

Virsbūves krāsu gamma ir papildināta ar Sandstone krāsu (metāliska krāsa). Klients var arī izvēlēties kādu no sešām citām krāsām: Lichen haki, Cedre zaļā, Terracotta brūnā, Schiste pelēkā, Melnā pērle un Alpu baltā. Vairāk uzzini: Dacia jaunumi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top