Tehnoloģijas

Jaunais Philips 243S1 biroja monitors apvieno komfortu un savienojamību, un uzlabo produktivitāti

Jaunais Philips 243S1 biroja monitors apvieno komfortu un savienojamību, un uzlabo produktivitāti

Philips 243S1

Ideāls jebkura veida biroja monitors lietotājam nodrošina robustumu, komfortu un ērtumu. Philips Monitors 243S1 ir izstrādāts tā, lai izturētu ikdienas darba slodzi, un tam ir visas tās funkcijas, kas apvieno ērtu lietotāja pieredzi, labu attēla kvalitāti, veiktspēju un izturību.

Philips 243S1 ar 24″ (23,8″ / 60,5 cm diagonāle) IPS paneļa FHD izšķirtspēja, USB-C savienojuma iespējas, kā arī iebūvēta dokstacija raiti un vienkārši ļauj izpildīt jebkuru uzdevumu. Gludais taisnstūrveida statīvs ar matēta alumīnija apdari un 243S1 3 malu dizains bez apmalēm lieliski iederas elegantā un modernā birojā.

Daudzpusīgi savienojams visvienkāršākajā veidā

Plašs savienotāju klāsts vairs nav tikai papildinājums profesionāļiem, bet arī standarts tiem, kam visas dienas garumā strādā ar vairākām ierīcēm. Ar iebūvēto USB-C dokstaciju Philips 243S1 vienlaikus uzlādē klēpjdatoru (līdz 65 W), pārsūta datus no klēpjdatora uz pievienotajām USB ierīcēm, kā arī klēpjdatora signālu displejam. Tievais, reversīvais USB-C savienotājs nodrošina vienkāršu viena kabeļa savienojumu visām minētajām funkcijām. USB-C savienojums un DisplayPort izvades ports ļauj bez piepūles pievienot vairākus displejus. USB-C dokstacijas risinājuma piedāvātās iespējas sniedz plašāku darbvietu.

Vienlaikus šim jaunajam standartam Philips 243S1 ir arī iebūvēts RJ-45 ethernet, droša tīkla savienojuma koplietošanai ar pievienoto klēpjdatoru, izmantojot USB-C, kā arī HDMI 1.4, DP 1.2 un 4 USB-A pieslēgvietas, lai ērti pievienotu perifērijas ierīces un iekārtas.

Pievērsiet uzmanību garajām darba stundām

Šis modelis ir izstrādāts domājot par lietotāju labsajūtu, tas ir aprīkots ar SmartErgo pamatni, nodrošina ergonomiskus pielāgojumus, ļaujot lietotājam sasniegt optimālo darba pozīciju un uzlabot skatīšanās komfortu. Lietotāji viegli var noliekt (+25/-5 grādi), pagriezt (+180/-180 grādi) un pielāgot monitora augstumu līdz 130 mm, iegūstot ideālu skatīšanās pozīciju. Šis maksimālais komforts, ergonomiskie risinājumi un dažādi ieradumi, ņemot īsus pārtraukumus no displeja, var atvieglot garas darba dienas fizisko slodzi. Turklāt sēdēšana vai stāvēšana ergonomiskā pozīcijā arī palielina produktivitāti un saglabā lietotāja uzmanību.

Viegli acīm

Ilgu stundu pavadīšana pie displeja var izraisīt acu nogurumu un sausas, apsārtušas  acis — tie ir tikai atsevišķi tā dēvētie CVS jeb datora redzes sindroma simptomi. Lai efektīvi samazinātu acu slodzi un nodrošinātu lietotāju labsajūtu, Philips Monitors 243S1 pārņēmis TÜV Rheinland acu komforta standartu, lai novērstu šo izplatīto problēmu. Monitors nodrošina arī plašu skata leņķi, kas nemazina attēla kvalitāti, skatoties no dažādiem leņķiem. Šī ērtā skatīšanās pieredze ir uzlabota ar Flicker-Free tehnoloģiju, LowBlue režīmu kā arī EasyRead režīmu lasīšanas pieredzei kas pielīdzināma laisīšanai no papīra. Šīs inovācijas kopā nodrošina stabilu, acis neapgrūtinošu produktivitāti ilgās darba stundās.

Philips 243S1 ir pieejams no 2022. gada janvāra par ieteicamo cenu 329 eiro.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.
MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top