Tehnoloģijas

Kristīne Lagarda: “Mans dēls mani neklausīja un zaudēja gandrīz visu savu naudu investējot kriptovalūtā”

Kristīne Lagarda: "Mans dēls mani neklausīja un zaudēja gandrīz visu savu naudu kriptovalūtā"

Eiropas Centrālās bankas prezidente Kristīne Lagarda, kura bieži kritizē kriptovalūtu, ir atzinusi, ka viņas dēls ieguldīja līdzekļus kriptovalūtā, taču nespēja izsekot digitālo aktīvu tendencēm un zaudēja gandrīz visu savu naudu.

Uzrunā studentiem Frankfurtē Kristīne Lagarda atklāja, ka viņas dēls ieguldījis kriptovalūtā, neraugoties uz “daudzajiem brīdinājumiem”. Tomēr ieguldījums bija neveiksmīgs, un viņš zaudēja aptuveni 60 % no ieguldītajiem līdzekļiem.

Tomēr, pēc ECB prezidentes teiktā, ieguldītā summa nebija pārāk liela. “Viņš ignorēja manus ieteikumus. Protams, tās ir viņa tiesības. Taču nākamajā reizē, kad mēs par to runājām, viņš atzina, ka man bija taisnība. Man ir ļoti negatīvs viedoklis par kriptovalūtu. Cilvēki var investēt jebko un spekulēt ar jebko. Taču viņiem nevajadzētu ļaut piedalīties dažādās noziedzīgās un  nesankcionētās shēmās un uzņēmējdarbībā,” sacīja Lagarda.

Jau pagājušā gada martā Kristīne Lagarda brīdināja, ka kriptovalūtas bieži izmanto noziedznieki. Turklāt krievi ir sākuši izmantot digitālos aktīvus, lai apietu sankcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top