Tehnoloģijas

LG paziņo 2023. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātus

LG paziņo 2023. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātus

LG Electronics (LG) tirdzniecības apjoms 2023. gada pirmajā ceturksnī veidoja 20,4 triljonus vonu (saskaņā ar Eiropas Centrālās bankas ceturkšņa vidējo valūtas maiņas kursu, 13,5 miljardi eiro), kas ir visu laiku otrais augstākais līmenis gada pirmajiem trīs mēnešiem. Uzņēmuma pamatdarbības peļņu veidoja 1,5 triljonus vonu (viens miljards eiro), un tas ir trešais augstākais pirmā ceturkšņa rādītājs LG vēsturē. Rekordaugstais pārdošanas apjoms atspoguļo uzņēmuma mērķi būtiski uzlabot savu uzņēmējdarbības struktūru un darbības efektivitāti, bet peļņas rādītājus ietekmējuši globālās ekonomikas apstākļi.

LG uzņēmējdarbības struktūras attīstību galvenokārt nodrošināja B2B segmenta izaugsme un ar iekārtām nesaistītu uzņēmējdarbības jomas, piemēram, satura un pakalpojumu izstrāde.

LG Home Appliance & Air Solution Company tirdzniecības apjoms pirmajā ceturksnī veidoja 8,02 triljonus vonu (5,4 miljardi eiro), bet pamatdarbības peļņa bija 1,02 triljoni vonu (690 miljoni eiro). Kompānija uzrādījusi visu laiku lielāko pirmā ceturkšņa tirdzniecības apjomu, bet pamatdarbības peļņa pirmo reizi pārsniegusi vienu triljonu vonu (677 miljardi eiro). Šo augšupeju galvenokārt veicinājusi B2B segmenta straujā izaugsme, pateicoties energoefektīvai siltumsūkņu produktu un enerģijas uzglabāšanas sistēmu tirdzniecībai. LG nozarē vadošie apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC) risinājumi mājām un uzņēmumiem nodrošina jaudīgu veiktspēju un energoefektivitāti. Tas atspoguļo pašreizējās Eiropas tirgus tendences, kuru pamatā ir stingrāki noteikumi vides aizsardzības jomā. Uzņēmums koncentrēsies uz savu augstākās kvalitātes ierīču konkurētspējas saglabāšanu, kā arī plaša patēriņa ierīču klāsta stiprināšanu, reaģējot uz tirgus pieprasījuma polarizāciju. Tāpat LG turpinās veikt izmaksu struktūras pārvaldību, lai palielinātu peļņas rādītājus. Ierīču ražošanas struktūrvienība prognozē izaugsmes turpināšanos, koncentrējoties uz pieaugošo B2B segmentu un paātrinot pakalpojumu segmenta, tostarp nomas un aprūpes pakalpojumu biznesa attīstību. Tas pēdējo piecu gadu laikā Dienvidkorejā vidēji pieaudzis par 30% gadā.

LG Home Entertainment Company tirdzniecības apjoms pirmajā ceturksnī veidoja 3,36 triljonus vonu (2,27 miljardi eiro), bet pamatdarbības peļņa bija 200,3 miljardi vonu (135 miljoni eiro). Peļņas rādītāji palielinājās, pateicoties efektīvai pamatdarbības izmaksu pārvaldībai un precīzai pieprasījuma prognožu veikšanai. Ņemot vērā televizora pieprasījuma samazināšanos pasaulē, ko galvenokārt izraisījuši sarežģītie ekonomiskie apstākļi Eiropā, uzņēmums palielināja uz LG webOS viedtelevizoru platformu balstītā satura un pakalpojumu biznesa pārdošanas apjomu, vienlaikus stiprinot darbības konkurētspēju. Sagaidāms, ka 2023. gada premium produktu, tai skaitā tādu inovatīvu produktu kā LG OLED evo televizoru modeļi, laišana tirgū saglabās uzņēmuma konkurētspēju. Vienlaikus sagaidāms, ka Lifestyle ekrānu laišana pasaules un Baltijas tirgū, nodrošinot atšķirīgu dizainu un funkcijas, veicinās pārdošanas apjoma kāpumu un augstākās kvalitātes televizoru tirgus izaugsmi. LG OLED Objet Collection Posé televizors šogad nonāks tirdzniecībā vairāk nekā 40 valstīs.

LG Vehicle component Solutions Company pirmajā ceturksnī strādāja ar 2,39 triljonu vonu (1,6 miljardi eiro) tirdzniecības apjomu un 54 miljardu vonu (36 miljoni eiro) pamatdarbības peļņu. Uzņēmums reģistrējis visu laiku lielāko pirmā ceturkšņa tirdzniecības apjomu. Turpinot peļņas pieaugumu, kas tika novērots pagājušā gada ceturtajā ceturksnī, nepārtrauktie centieni stiprināt globālo piegādes tīklu nodrošināja papildu rentabilitātes pieaugumu pirmajā ceturksnī. Uzkrāto automobiļu detaļu pasūtījumu vērtība sasniedza 80 triljonus vonu (54 miljardi eiro). Neskatoties uz nenoteiktību, kas ietekmē vispārējo globālo autoražošanas nozari, tiek prognozēts, ka pieprasījums pēc elektriskajiem automobiļiem palielināsies. Uzņēmums saglabās savu konkurētspēju, ņemot vērā tā stabilo produktu portfeli, ko veido automobiļu informācijas un izklaides sistēmas, elektriskās piedziņas sistēmas, priekšējie lukturi un citi īpaši risinājumi.

LG Business Solutions Company tirdzniecības apjoms pirmajā ceturksnī palielinājies līdz 1,48 triljoniem vonu (viens miljards eiro), bet pamatdarbības peļņa veidojusi 65,7 miljardus vonu (44 miljoni eiro). Stabilu izaugsmi veicina ātra pielāgošanās mācību iestāžu pieprasījumam ar konkurētspējīgiem produktiem, tostarp UltraSlim LG gram portatīvajiem datoriem. LG plāno koncentrēties uz informācijas displeju ražošanas biznesa paplašināšanu, izstrādājot pielāgotus risinājumus un izmantojot potenciālo klientu pieprasījumu. Tiek plānots paātrināt arī jaunu biznesa segmentu attīstību, īpaši Dienvidkorejā, jo LG ražošanas sistēmās tiek pilnībā integrēti roboti (LG Nākotnes parks Gumi) un elektrisko automobiļu lādētāji (LG ) Digitālais parks Pjoņtekā).

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics ir globāls inovators tehnoloģiju un plaša patēriņa elektronikas jomā, kas darbojas gandrīz visās valstīs, kurās kopumā nodarbina vairāk nekā 74 000 cilvēku. LG četri uzņēmumi – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle component Solutions un Business Solutions – 2022. gadā kopā pasaulē sasniedza tirdzniecības apjomu vairāk nekā 54 miljardu EUR apmērā. LG ir vadošais plaša patēriņa un komerciālo preču ražošanas uzņēmums, kas ražo televizorus, sadzīves tehniku, gaisa attīrīšanas risinājumus, monitorus, uzkopšanas robotus, automobiļu sastāvdaļas, un tā premium LG SIGNATURE un inteliģentie LG ThinQ zīmoli ir pazīstami visā pasaulē. Apmeklējiet vietni www.LGnewsroom.com, lai redzētu jaunākās ziņas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top