Tehnoloģijas

Lielākā SHIB tokenu sadedzināšana neizraisīja cenas pieaugumu

Lielākā SHIB tokenu sadedzināšana neizraisīja cenas pieaugumu

Pēdējo divu dienu laikā sadedzināto SHIB tokenu skaits ir pieaudzis vairākas reizes. Tomēr kriptovalūtas kurss nav pieaudzus.

Sestdien, 24. decembrī, Shibburn reģistrēja sadedzināto tokenu skaita pieaugumu par 642%. Tajā dienā tika sadedzināti vairāk nekā 28 miljoni SHIB. Taču digitālās tokena cena, pēc Bitfinex biržas datiem, pieauga tikai par 0,73%.

Tas izskaidrojams ar to, ka, lai gan 28 miljoni ir liels skaitlis, tie ir aptuveni 233 ASV dolāri fiat naudā, kam nebija spēcīgas ietekmes uz tokena cenu, kura kapitalizācija pārsniedz 4,5 miljardus dolāru.

Svētdien, 25. decembrī, situācija atkārtojās – tika sadedzināti aptuveni 30 miljoni dolāru SHIB tokenu, un cena nokritās par nedaudz mazāk nekā 0,5%.

U.Today analītiķi vērsa uzmanību uz tokenu vērtības pieauguma trūkumu monētu rekordlikvidācijas laikā. Eksperti atzīmē, ka, lai nodrošinātu monētu deficītu, ir nepieciešams sadedzināt vairākus miljardus SHIB tokenus. Neskatoties uz to, Shiba inu joprojām ir populāra meme-monēta interneta lietotāju vidū un pat ierindojas starp 5 labākajām kriptovalūtām Google meklēšanas vaicājumu skaita ziņā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top