Tehnoloģijas

Neste atklāj pirmo atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge

Neste atklāj pirmo atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge

Latvijā vadošais degvielas tirgotājs Neste  paplašina savu piedāvājumu un atklāj pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas 1  degvielas uzpildes stacijā, piedāvājot četras uzlādes vietas ar kopējo jaudu līdz pat 300 kW. Līdz ar pirmās uzlādes stacijas atklāšanu, Neste Latvija uzsāk lieljaudu un atjaunojamās elektrības staciju paplašināšanu esošajā Neste DUS tīklā. 

“Viens no Neste mērķiem ir padarīt ilgtspējīgu mobilitāti pieejamu ikvienam. Atklājot pirmo 100% atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge Rīgā, Lucavsalas ielā, mēs ievērojami papildinām savu produktu un pakalpojumu klāstu. Tagad mūsu klientiem ir pieejama ne tikai augstākās kvalitātes degviela, bet arī iespēja ātri un ērti uzlādēt elektroautomobiļus. Šis solis aicina virzīties zaļākas nākotnes virzienā, motivējot katru izvēlēties videi draudzīgākus transporta līdzekļus un mobilitātes veidus,” norāda SIA Neste Latvija valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Neste plāno turpināt ieguldīt elektromobilitātes attīstībā, paredzot nākamo trīs gadu laikā investēt līdz 3 miljoniem eiro, ik gadu atklājot no trim līdz četrām jaunām uzlādes stacijām. Plānots, ka turpmāk katras nākamās jaunās uzlādes stacijas kopējā jauda varētu sasniegt 600 kW.

Ērtas norēķinu iespējas par elektroauto uzlādi šobrīd pieejamas Neste mobilajā aplikācijā gan privātpersonām, gan biznesa sektoram par īpašu iepazīšanās cenu – 0,29 eur/kWH uz mēnesi.

 

Jaunā atjaunojamās elektrības uzlādes stacija Neste My Renewable Charge ir būtisks papildinājums Neste ilgtspējas stratēģijai, kuras pamatā ir videi draudzīgas un atjaunojamas degvielas ražošana un izplatīšana. Videi draudzīgi risinājumi ir arī inovatīvo vēja turbīnu un saules paneļu uzstādīšana uz degvielas uzpildes staciju jumtiem Rīgā, kas atspoguļo uzņēmuma apņemšanos ražot tīru enerģiju savām vajadzībām.

Neste atklāj pirmo atjaunojamās elektrības uzlādes staciju Neste My Renewable Charge

Par Neste

Neste (NESTE, Nasdaq Helsinki) rada risinājumus cīņai ar klimata pārmaiņām un ātrākai pārejai uz aprites ekonomiku. Mēs pārstrādājam atkritumus, pārpalikumus un inovatīvas izejvielas atjaunojamās degvielās un ilgtspējīgās izejvielās plastmasai un citiem materiāliem. Mēs esam pasaules vadošais atjaunojamās dīzeļdegvielas un ilgtspējīgas aviācijas degvielas ražotājs, kas attīsta ķīmisko vielu pārstrādi, lai cīnītos ar plastmasas atkritumu problēmu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam palīdzēt klientiem samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas, izmantojot mūsu atjaunojamos un aprites ekonomikas risinājumus vismaz par 20 miljoniem tonnu ik gadu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam padarīt Porvo naftas pārstrādes rūpnīcu Somijā par ilgtspējīgāko šāda veida ražotni Eiropā. Mēs esam apņēmušies līdz 2035. gadam sasniegt oglekļa izmešu ziņā neitrālu ražošanu, un līdz 2040. gadam samazināt pārdoto produktu oglekļa emisiju intensitāti par 50 %. Mēs arī esam noteikuši augstus standartus attiecībā uz bioloģisko daudzveidību, cilvēktiesībām un piegādes tīkliem. Mēs pastāvīgi esam iekļauti pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu sarakstā Dow Jones ilgtspējības indeksā un Global 100 sarakstā. 2023. gadā Neste ieņēmumi bija 22,9 miljardi eiro. Lasīt vairāk: neste.com

Par SIA Neste Latvija

SIA Neste Latvija ir Neste korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 32 gadus. SIA Neste Latvija ir viens no mūsdienīgu degvielas standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar Neste ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. Neste DUS tīklu Latvijā veido 76 stacijas visā valstī. Vairāk: www.neste.lv

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top