Tehnoloģijas

Philips 27B1U7903 monitori ar Thunderbolt™ 4 un MiniLED tehnoloģiju mūsdienu profesionāļiem nodrošina maksimālu veiktspēju, kā arī vizuālu baudījumu

Philips 27B1U7903 monitori ar Thunderbolt™ 4 un MiniLED tehnoloģiju

Radoši profesionāļi un mākslinieki strādā visdažādākajos veidos un meklē risinājumus, kas atbilstu viņu radošuma izpausmes individuālajām un specifiskajām vajadzībām. Māksliniekiem radošajā darbā nepieciešams jaudīgs monitors ar nepārspējamu veiktspēju, augstas kvalitātes attēliem un vienkāršu savienojamību.

MMD, kas ir vadošais displeju speciālists un Philips monitoru zīmolu licences partneris, šodien izlaiž elegantā dizaina Philips 27B1U7903 monitoru ar 4K MiniLED un Thunderbolt™ 4 tehnoloģiju, sniedzot nepārspējamu attēlu kvalitāti un drošu viena kabeļa doku, kā arī  tas ir ražots no ilgtspējīgiem materiāliem gan komponenšu, gan iepakojuma ziņā. Augstās veiktspējas un plašās funkcionalitātes monitors Philips 27B1U7903 piedāvā iespēju profesionāļiem sasniegt jaunu ražīguma līmeni un ir pirmais Philips monitors ar Thunderbolt™ 4 tehnoloģiju nākamās paaudzes savienojamībai.

Galvenās funkcijas
• Thunderbolt™ 4 ievade/izvade video, audio, datu pārsūtīšanai, Ethernet savienojumam, barošanas pievadei, savienošanai ziedlapķēdē utt.
• MiniLED displejam ir visu laiku lielākais skaits apgaismojuma zonu 27 collu monitorā (2304 zonas, salīdzinot ar tradicionālajām 576 zonām)
• VESA DisplayHDR 1400 sertifikācija dziļākiem melnajiem un spilgtākiem baltajiem toņiem ar neticami reālistiskām krāsām, izcēlumiem un ēnām spēlēs un filmās
• UltraClear 4K izšķirtspēja nepārspējamām detaļām un precizitātei
• Četrās pusēs bezmalu dizains un vieta kabeļa novietošanai elegantākam izskatam un organizētībai

“Jaunākajām tehnoloģijām pārpildītais nepārspējamās veiktspējas monitors Philips 27B1U7903 būs labākā izvēle visiem radošiem profesionāļiem. Tas ne tikai nodrošina neticamu attēlu kvalitāti ar nepārspējamu krāsu precizitāti un detaļām, bet arī piedāvā Thunderbolt™ 4 tehnoloģijas ātrumu, jaudu un vienkāršību,” stāsta Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), MMD monitoru un displeju globālā mārketinga vadītāja un vecākā zīmola vadītāja ES.

Philips 27B1U7903 monitori ar Thunderbolt™ 4 un MiniLED tehnoloģiju

Jauda, veiktspēja un precizitāte
Tādi profesionāļi kā kinematogrāfi, krāsu gammu speciālisti, fotogrāfi un grafikas dizaineri, kuru darbā krāsu kvalitātei un detaļām ir liela nozīme, ar Philips 27B1U7903 monitoru būs vairāk nekā apmierināti. UltraClear 4K (3840×2160) izšķirtspēja nodrošina precizitāti un CAD un 3D grafikas lietotnēm nepieciešamās detaļas. IPS tehnoloģija piedāvā īpaši platos 178/178 grādu skata leņķus, bet MiniLED fona apgaismojums ļauj ērtāk kontrolēt spilgtumu un kontrastu. Šim monitoram arī ir VESA DisplayHDR™ 1400 sertifikācija, kas nozīmē, ka tas piedāvā līdz pat 1400 nitiem spilgti izgaismotas zonas, būtisku kontrasta proporcijas palielinājumu un plašāku krāsu gammu (1,07 miljardus krāsu), lai parādītu neticami reālistisku efektu iepriekš neredzētas detaļas un nianses ar īpaši reālistiskiem efektiem. Virkne citu vizuālo kvalitāti uzlabojošu funkciju turpina papildināt Philips 27B1U7903 monitora grafisko veiktspēju. Quantum Dot tehnoloģija – inovatīvā pusvadītāju nanokristālu tehnoloģija precīzi nodrošina gaismu konkrētos viļņa garumos, lai parādītu mirdzošas, dinamiskas un aizraujošas krāsas. Zero Bright Dot™ novērš LCD spilgto punktu defektus, SmartUniformity tehnoloģija nodrošina nemainīgu spilgtumu displejā, bet Delta E vērtība, kas mazāka par 1, garantē augstāko krāsu precizitāti, novēršot jebkādas krāsu atšķirības vairāku viena un tā paša tipa displeju vienlaicīgas lietošanas laikā.

Tāpat vēl viena nepārspējama Philips 27B1U7903 priekšrocība ir Thunderbolt™ 4 protokols, kas garantē vienkāršību, ātrumu un uzticamību, ko iepriekšējie modeļi nespēja. Neatkarīgi no tā, vai lietotājiem nepieciešama zibensātra datu pārsūtīšana caur vienu kabeli, uzticama 4K izklaide vairākos ekrānos, iespaidīga 90W barošanas pievade klēpjdatoru uzlādei vai barošanai, vienkārša un jaudīga savienošana ziedlapķēdē vairāku monitoru izmantošanai vai uzlabota aizsardzība pret Thunderspy uzbrukumiem – Thunderbolt™ 4 tehnoloģija piedāvā visas šīs uzticamās priekšrocības. Un tas vēl nav viss: Thunderbolt™ 4 ir saderīgs ar USB4, kas nozīmē, ka lietotāji varēs droši izmantot labāko un ātrāko pieejamo USB savienojumu, garantējot datu pārsūtīšanas ātrumu līdz pat 32 Gbps.

Philips 27B1U7903 monitori ar Thunderbolt™ 4 un MiniLED tehnoloģiju

Tāpat Philips 27B1U7903 monitoram ir dažādas ergonomiskas un ilgtspējības ziņā noderīgas priekšrocības, piemēram, paslēpts PowerSensor, kas ļauj ietaupīt līdz pat 80 % enerģijas, SmartErgoBase pamatne, kas dod iespēju monitoru pagriezt, noliekt un pielāgot augstumā, lai strādāt vai spēlēt būtu ērti stundām ilgi.

Cenas un pieejamība
Philips 27B1U7903
 jau ir pieejams iegādei par cenu 1.299,00 EUR.

Papildus informācija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top