Tehnoloģijas

Inovatīvais spēļu risinājumu zīmols Evnia piedāvā jaunu visbagātīgākās funkcionalitātes monitoru

Inovatīvais spēļu risinājumu zīmols Evnia piedāvā jaunu visbagātīgākās funkcionalitātes monitoru

Inovācijas ir ienākušas spēļu pasaulē un līdz ar tām arī Philips zīmols Evnia, kura mērķis ir radīt rotaļīgu, novatorisku un viesmīlīgu vidi spēļu industrijā. Piedāvājot spēļu sektoram inovatīvos produktus līdz ar Philips Evnia 42M2N8900 palaišanu tirgū, Philips Evnia ar savu vēstījumu arī ierosinās pozitīvas pārmaiņas spēļu kopienā.

Iepazīstinām ar Philips Evnia 42M2N8900

Evnia pienesums neaprobežojas tikai ar pozitīvām pārmaiņām. Jaunais monitors ietilpst Evnia 8000 produktu sērijā, kas ir Evnia augstākās kvalitātes kategorija, un ar šo sēriju tiek piedāvātas nepārspējamas funkcijas pilnīgai spēļu pieredzei. Dažas no funkcijām ietver turpmāk minētās. Kvalitatīvs 10 bitu displejs precīzākai krāsu pārejai, OLED displejs aizraujošam, bagātīgam kontrastam, 138 Hz atsvaidzes intensitāte netraucētām un ātrām darbībām, 0,1 ms GtG reakcijas laiks ātrai reaģēšanai, DTS uzlabotai skaņai un UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) izšķirtspēja precīziem attēliem. Turklāt jaunajam monitoram ir četras plānas malas, 42 collu displejs, integrēts KVM slēdzis ērtai divu datoru pārvaldīšanai, USB-C ports, kā arī iespēja ergonomiski pielāgot augstumu vispusīgai lietotāju pieredzei.

Ambiglow fona apgaismojums, kas ir visu jaunāko Evnia 8000 sērijas monitoru kvalitātes apliecinājums un Philips zīmola unikālā funkcionalitāte, ietilpst arī Philips Evnia 42M2N8900 modeļa priekšrocību klāstā. Trīs galvenās funkcijas, kas izceļ Philips Evnia 42M2N8900, ir 138 Hz atsvaidzes intensitāte, zemā ievades aizture un OLED panelis. Šīs priekšrocības nodrošina netraucētu spēlēšanas pieredzi un pārsteidzošu attēlu kvalitāti.

“Es ļoti priecājos paziņot par jaunā Philips Evnia modeļa palaišanu tirgū. Mēs, pārstāvot Evnia, ceram, ka šis produkts jūs aizraus ar pārsteidzošajām krāsām,” stāstīja Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), Philips monitoru un IT piederumu globālā mārketinga vadītāja. “Līdzās nepārspējamam spēles ātrumam produkts piedāvā arī reālistiskus attēlus. Jaunā OLED tehnoloģija ļaus spēlētājiem izbaudīt spilgtu krāsu un aizraujošu kontrastu pasauli.”

Inovatīvais spēļu risinājumu zīmols Evnia piedāvā jaunu visbagātīgākās funkcionalitātes monitoru

Spēlēšana apsteidzot laiku

Tā kā viens no Philips Evnia 8000 sērijas mērķiem ir piedāvāt spēli, kas pārsniedz inovācijas, un OLED risinājums to lieliski apliecina. Philips Evnia 42M2N8900 piedāvā lielāku 42 collu ekrānu, spilgtus attēlus un dzīvīgas krāsas, ātrāku spēli, kā arī Philips Evnia ekskluzīvo Ambiglow tehnoloģiju, iepriecinot visu spēļu cienītājus ar šo elpu aizraujošo funkcionalitāti.

Philips Evnia ar jaunā monitora funkcijām un eleganto, draudzīgo dizainu tiecas parādīt jaunu pieeju spēļu pasaulei, vienlaikus veicinot iekļautību.

Philips Evnia 42M2N8900 pieejamība

Philips Evnia 42M2N8900 būs pieejams veikalos no februāra par cenu 1699 EUR. Piederumi, kas īpaši izstrādāti, lai uzlabotu Evnia monitoru iespējas, būs pieejami no 2023. gada jūnija.

Papildu informācija par Philips Evnia modeļiem.

Inovatīvais spēļu risinājumu zīmols Evnia piedāvā jaunu visbagātīgākās funkcionalitātes monitoru

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top