Tehnoloģijas

Philips Monitors E1 Line piedāvā trīs jaunus daudzfunkcionālus modeļus attālināta un hibrīda darba režīmam

Philips Monitors E1 Line piedāvā trīs jaunus daudzfunkcionālus modeļus attālināta un hibrīda darba režīmam

šajā mēnesī Philips Monitors E1 sērijai pievienojas trīs jauni modeļi. Šie jaunie monitori ir aprīkoti ar visu vajadzīgo, kas nepieciešams profesionāļiem un attālināta darba veicējiem, kā arī palīdz lietotājiem uzturēt sakarus, vienlaikus uzlabojot produktivitāti, turklāt par konkurētspējīgu cenu.

Attēla kvalitāte un komforts

Philips 24E1N1100A un 27E1N1100A modeļi ir aprīkoti ar 23,8 collu (60,5 cm) un 27 collu (68,6 cm) FHD IPS paneļiem ar bezrāmju dizainu, šaurām malām vairāku monitoru iestatīšanai un kabeļa pārvaldības sistēmu tīras un sakārtotas darba vietas nodrošināšanai.

Kopējā attēla kvalitāte ir pārsteidzoša: IPS panelis nodrošina spilgtas krāsas, savukārt 100 Hz atsvaidzes intensitāte ar 1 ms MPRT un adaptīvosinhronizāciju piedāvā lielisku skatīšanās pieredzi, asus un precīzus attēlus, kā arī vieglas spēļu sesijas ar monitora SmartImage spēļu režīmu. Turklāt abi modeļi ir aprīkoti ar iebūvētu augstas kvalitātes 2W stereo skaļruņu pāri neaizmirstamai multivides pieredzei. Monitori nodrošina un uzlabo lietotāja labsajūtu, pateicoties tādām funkcijām kā LowBlue Mode (samazinātas zilās gaismas) režīmam, Flicker-Free (samazinātas ekrāna mirgošanas) tehnoloģijai, kas sniedz acīm patīkamu skatīšanos un EasyRead funkcijai, kas ļauj lasīt kā uz papīra.

Philips Monitors E1 Line piedāvā trīs jaunus daudzfunkcionālus
modeļus attālināta un hibrīda darba režīmam

Papildu produktivitāte ar USB-C savienojumu

Philips 27E1N1600AE ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu mājas biroja savienojamību, vienlaikus piedāvājot ilgtspējīgu risinājumu papildu ērtībai. Šim 27 collu IPS panelim ir QHD izšķirtspēja un HDR tehnoloģija, kas nodrošina kristāldzidrus un dabiskus attēlus. Tam ir arī USB-C 3.2 savienojamība ar 65 W strāvas padevi: viens reversīvs USB-C kabelis atvieglo savienojamību, ātri pārsūtot datus un vienlaikus uzlādējot saderīgas ierīces. Šī funkcija palīdz uzturēt darba vietu tīru un sakārtotu, ļaujot lietotājiem uzlādēt savu saistīto ierīci un netraucēti strādāt, izmantojot vienu kabeli.

Strādājot ilgas darba stundas, papildu komfortam šis modelis piedāvā 100 mm augstumā regulējamu statīvu. Šī īpašā pamatne ir regulējama augstumā un slīpumā, kas ļauj katram lietotājam pielāgot savu monitoru optimāla skatīšanās komforta, efektivitātes un produktivitātes nodrošināšanai.

Philips Monitors E1 Line piedāvā trīs jaunus daudzfunkcionālus
modeļus attālināta un hibrīda darba režīmam

Cena un pieejamība

Philips 24E1N1100A, 27E1N1100A un 27E1N1600AE ir daudzfunkcionāli monitori, kas īpaši izstrādāti, lai apmierinātu jebkura mājas biroja vajadzības, ar ātru savienojamību, uzlabotu produktivitāti, komfortu un lietošanas vienkāršību, vienlaikus nodrošinot patīkamu un aizraujošu brīvā laika pavadīšanu.

Philips 24E1N1100A un 27E1N1100A būs pieejami no marta vidus iegādei par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 119,00 € un 139,00 €, savukārt Philips 27E1N1600AE būs pieejams par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 249,00 €.

Plašāka informācija par Philips monitoru modeļiem.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top