Tehnoloģijas

Philips monitors apstiprina savu dalību Eiropas integrēto sistēmu izstādē ISE 2022 ar risinājumiem visiem galvenajiem vertikālajiem tirgiem

Philips monitors apstiprina savu dalību Eiropas integrēto sistēmu izstādē ISE 2022 ar risinājumiem visiem galvenajiem vertikālajiem tirgiem

Philips monitori, kas tiek demonstrēti izstādē ISE 2022, piedāvā augstas veiktspējas, tālredzīgas un ilgtspējīgas funkcijas visām vajadzībām

No 2022. gada 10. līdz 13. maijam Philips monitors kopā ar Philips Professional Display Solutions ar prieku apstiprina savu dalību šī gada ISE 2022 Barselonā, lielākajā AV un sistēmu integrācijas izstādē profesionāļiem pasaulē. Apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt Fira de Barcelona, Gran Via stendu 3Q600, 3. zālē, lai atklātu jaunākos izstādītos Philips monitorus, apskatītu un izbaudītu uzņēmuma jaunāko risinājumu portfeli ar svarīgākajiem notikumiem, kas atbalsta visas galvenās tirgus vertikāles, piemēram, uzņēmumus, izglītību, mazumtirdzniecību un daudz ko citu.

Skārienmonitori attālinātai apmācībai

Dažiem no ISE izstādītajiem Philips monitoriem displejā ir skārienekrāna tehnoloģija. Projicētā kapacitatīvā (P-Cap) skārienekrāna tehnoloģija atbalsta līdz pat 10 vienlaicīgiem pieskāriena punktiem, atbilst daudzām lietojumprogrammām un lieliski atbalsta augstāku un saistošāku izglītību, vienlaikus veicinot sadarbību starp klasesbiedriem. Stendā apmeklētāji var izmēģināt Philips 242B1TC — 23,8 collu paneli, kas balstās uz Advanced In-Cell tehnoloģiju un projicēto kapacitatīvo skārienekrānu. Dabiskāka, plūstošāka un ātrāka pieskāriena reakcija atbilst izglītības lietojumprogrammu vajadzībām un vēlmēm gan skolā, gan tālmācībā — arī pateicoties saderībai ar Windows 10 sistēmu un dažādām Android un Linux versijām.

USB-C dokstacijas elastība

USB-C pieslēgvieta ir jaudīgs un praktisks risinājums, kas izstrādāts, lai uzlabotu mūsdienu daudzpusīgo un ar daudzām darba spējām apveltīto profesionāļu produktivitāti. Pateicoties plānajam, divpusējam USB-C savienotājam, kas nodrošina ērtu un vienkāršu savienošanu ar vienu kabeli, šis savienojamības risinājums ļauj lietotājiem ātri un droši pārsūtīt datus, uzlādēt portatīvo datoru un pievienot perifērijas ierīces tieši monitoram, lai kopīgotu failus, skatītos videoklipus un daudz ko citu. ISE apmeklētāji varēs apskatīt četrus Philips monitorus: plakano 27 collu (68,6 cm) 276B1JH, kas apvieno Windows Hello™ tīmekļa kameras drošību ar augstiem vides standartiem, izliekto 34 collu (86,36 cm) 346E2CUAE augstākai produktivitātei ar iespēju salīdzināt vienuviet, izliektais 34 collu (86,36 cm) 346P1CRH, lai veiktu katru uzdevumu izteiksmīgā panorāmas skatā ar pilnvērtīgu USB-C dokstaciju, un 27 collu (68,47 cm) 279C9, kas saņēma iF dizaina balvu un 2020. gadā ieguva Red Dot balvu.

Pieprasījums pēc zaļiem un ilgtspējīgiem produktiem

Tirgū šobrīd ir rekordliels skaits tādu Philips monitoru, kas nesen ieguvuši TCO Certified, generation 9 – kopā 64 monitori. Kā apliecina TCO Certified, generation 9, Philips monitori tiek ražoti atbilstoši vides un drošības standartiem, un tajos izmantota virkne enerģiju taupošu, inovatīvu un ekoloģiski draudzīgu tehnoloģiju, kas ražotas piegādes ķēdē, kurā ilgtspējība un ētiskie jautājumi ir prioritāte. Piemēram, PowerSensor un LightSensor ir divas no svarīgākajām zaļajām funkcijām, ar kurām ir aprīkots vairums Philips monitoru. Tās samazina enerģijas patēriņu un pagarina displeja kalpošanas laiku, vienlaikus nodrošinot ērtu skatīšanās pieredzi. Atklājiet ISE videi draudzīgāko tirgū pieejamo Philips monitoru, kas izstrādāts optimālam komfortam un produktivitātei ar mazāku ietekmi uz vidi: Philips 272B1G, 27 collu (68,6 cm) Full HD monitors ar īpašu fona apgaismojumu, lai bez attēla kvalitātes kompromisiem sasniegtu ļoti zemu enerģijas patēriņu.

“Mēs esam priecīgi apmeklēt ISE un sniegt apmeklētājiem iespēju pašiem izmēģināt inovācijas, ko mēs piedāvājam tirgū. MMD Philips monitors ir strādājis pie svarīgu mērķu sasniegšanas, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabāko lietošanas pieredzi, vienlaikus saudzīgi izturoties pret planētu Zeme,” komentē Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), Philips monitoru un IT piederumu globālā mārketinga vadītāja un vecākā zīmola vadītāja ES.
“ISE būs brīdis, kad mēs varēsim parādīt visus savus labākos risinājumus korporatīvajā, biznesa un izglītības sektorā.”

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top