Tehnoloģijas

Philips Monitors iepazīstina ar jaunu pārnēsājamo monitoru

Philips Monitors iepazīstina ar jaunu pārnēsājamo monitoru

Fleksibilitāte, pārnēsājamība un produktivitāte – Philips 16B1P3302

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē mobilitāte ir ikdienas dzīves sastāvdaļa, un lielāka mobilitāte prasa vairāk elastības. Neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai birojā, kopā ar draugiem vai kolēģiem, veicat vairākus uzdevumus vai atpūšaties, lietotājiem ir nepieciešami risinājumi, kas spētu iet kopsolī ar viņu dinamisko dzīvesveidu. Tādēļ Philips Monitors laiž klajā 16B1P3302 – pavisam jaunu, vieglu 16″ (15,6″ / 39,6 cm diag.) monitoru. Monitors ir aprīkots ar daudzām funkcijām, taču vienlaikus tas ir ļoti viegli pārnēsājams, lai uzlabotu izklaides iespējas un produktivitāti, kā arī tam ir ir elegants, plāns un daudzkārt godalgots dizains.

Galvenās iezīmes

• IPS LED platleņķa tehnoloģija, kas nodrošina autentisku, precīzu krāsu atspoguļojumu
• 16:9 Full HD (1920 x 1080) displejs ar asu, detalizētu attēlu
• Viens USB divdzīslu vads lielākai elastībai un mazākam vadu juceklim
• Skatīšanās divos ekrānos, kas ievērojami uzlabo produktivitāti
• USB-A ar DisplayLink ērtai prezentēšanai un failu kopīgošanai
• Viegls, salokāms un godalgots dizains, kas piešķir elastību apvienojumā ar stilu

“Pārnēsājamais Philips 16B1P3302 monitors tika radīts mūsdienu aktīvajam, kustīgajam dzīvesveidam. Tradicionālā darba vide un darba dzīve ir palikusi pagātnē – šodien ir aktuāls hibrīddarba režīms un īpaši augsts elastīgums. Šis modelis apvieno stacionārā monitora produktivitāti un veiktspēju uzlabojošās funkcijas ar klēpjdatora pārnēsājamību”, – stāsta Karloss Sančess (Carlos Sanchez), MMD Monitors & Displays Vecākais produktu vadītājs Eiropā.

Pārnēsājamība apvienota ar produktivitāti

Philips 16B1P3302 ir visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu ērtu produktivitāti dažādos darba apstākļos, piemēram, gan kā darbam ar efektīviem biroja galddatoriem, gan darbam attālināti, kā arī dažāda veida mobilajiem darba risinājumiem. Tā uzlabotais 16:9 Full HD displejs ar SmartImage ir kompakts vieglai transportēšanai un uzglabāšanai, un tajā pašā laikā tas rada spēcīgu vizuālo iespaidu ar spilgtām krāsām, izteiksmīgām detaļām un bagātīgu kontrastu. IPS tehnoloģija nodrošina plašus 178°/178° skata leņķus, tāpēc lietotāji var baudīt attēlu gandrīz no jebkura leņķa.

Pateicoties virknei funkciju, Philips 16B1P3302 garantē elastību, kas ir izstrādātas, lai atvieglotu darbu un izklaidi, kad esat ceļā. Monitora plānais, abpusēji lietojamais USB vads ar tīklveida apvalku ir mīksts un lokans, lai to varētu ievietot jebkurā somā, savukārt C un A tipa savienotāji ļauj lietotājiem baudīt augstas izšķirtspējas video no viedtālruņa vai klēpjdatora, izmantot divu ekrānu produktivitātes priekšrocības, uzlādēt monitoru, pārsūtīt datus ar lielu ātrumu un baudīt ātru un vienkāršu kopīgošanu un prezentēšanu.

Papildus šīm augstas veiktspējas funkcijām ar nodrošinātu elastīgumu, Philips 16B1P3302 galvenās iezīmes ir komforts un labsajūta, ko garantē daudzslīpuma statīvs ar maināmu slīpuma leņķi 90 grādu robežās, kā arī acīm draudzīgs LowBlue režīms un Flicker-free tehnoloģija mirgošanas novēršanai.

Daudzleņķa statīvs ar maināmu slīpuma leņķi 90 grādu robežās

Daudzleņķa statīvs ar maināmu slīpuma leņķi 90 grādu robežās

Cenas un pieejamība

Philips 16B1P3302 būs pieejams iegādei no 2022. gada jūlija par cenu 239,00 eiro.

Plašāka informācija par Philips 16B1P3302.

Par MMD
Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top