Tehnoloģijas

Prezentēts neparastākais Huawei viedpulkstenis Watch GT Cyber

Prezentēts naparastākais Huawei viedpulkstenis Watch GT Cyber

Huawei šodien prezentēja savu neparastāko viedpulksteni Watch GT Cyber. Ierīce ir ievērojama ar to, ka pulksteni var izņemt no viena korpusa un ievietot citā. Turklāt Huawei ir nācis klajā ar citām valkāšanas iespējām. Piemēram, Watch GT Cyber ​​​​var nēsāt ap kaklu kā medaljonu, vai arī piestiprināt pie somas.

Uzņēmums pat ir sagatavojis īpašu čeholu Mate 50 RS Porsche Design ar vietu pulkstenim zem kameras bloka. Kopumā var teikt, ka Watch GT Cyber ​​ir pirmais viedpulkstenis, kas nav jānēsā tikai uz rokas.

Prezentēts naparastākais Huawei viedpulkstenis Watch GT Cyber

Bet, ja izmantojat veselības uzraudzības funkcijas, tad nav citu iespēju, kā vien nēsāt ierastā veidā. Monitoringa ziņā Watch GT Cyber ​​ne ar ko neatšķiras no citiem viedpulksteņiem: ir pulsa un SpO2 sensori, miega, stresa un menstruālā cikla kontrole. Ierīce atbalsta vairāk nekā simts treniņu režīmus un citas aktivitātes (piemēram, ir hip-hop un parkūra režīmi).

Pulksteņa GT Cyber ​​korpuss ir izgatavots no 316L nerūsējošā tērauda. Ierīce izturēja arī 16 militāristu pārbaudes. Ir ūdens aizsardzība, bet tikai 5ATM (ar pulksteni var peldēt, bet nirt nav vēlams).

Prezentēts naparastākais Huawei viedpulkstenis Watch GT Cyber

Huawei neatklāja sīkāku informāciju par īpašībām (tiek ziņots par NFC mikroshēmas un GPS uztvērēja klātbūtni), taču iepriekš tika runāts, ka ierīce ir unificēta no Huawei Watch GT3. Programmatūras platforma – HarmonyOS 3.

Cenas jau ir paziņotas. “Sportiskās” versijas cena ir 175 ASV dolāri, “elegantās” versijas cena ir 205 ASV dolāri. Tirdzniecība sākas 10.novembrī, līdz tam, cerams, tiks atklātas visas pulksteņa īpašības.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top