Tehnoloģijas

“Renault SCENIC E-Tech electric” pirmizrāde autoindustrijas izstādē “Auto 2024” (Video)

Renault SCENIC E-Tech electric

Lai arī izstādē “Auto 2024” notika vairākas Baltijas mēroga pirmizrādes, viens no šiem jaunajiem modeļiem ieradās ar svaigiem uzvaras lauriem. Februāra izskaņā Ženēvā notikušajā starptautiskajā izstādē tika nosaukts prestižā “Eiropas Gada auto 2024” titula ieguvējs – jaunais “Renault Scenic E-Tech”.

59 žurnālisti no 22 valstīm par labāko no sešiem kandidātiem atzina Renault krosoveru, piešķirot tam 329 punktus. Cīņā par pirmo vietu Renault Scenic E-Tech Electric apsteidza  BMW 5.sēriju, BYD Seal, Kia EV9, Peugeot E-3008/3008, Toyota C-HR un Volvo EX30.

Modeļa piektajā paaudzē “Renault Scenic” ir simtprocentīgi elektrisks automobilis, kas ar pilnu akumulatoru uzlādi spēj nobraukt līdz pat 625 km distanci. Šis franču piecvietīgais elektriskais krosovers ir izstrādāts uz kopīgas platformas ar jau pazīstamo un atzinību guvušo “Nissan Ariya”.

Renault Scenic ir burtiski atdzimis no jauna, tas ir ne tikai sportisks apvidus auto, bet arī elektriskais SUV, kas nozīmē, ka ir pieteicies jauns spēlētājs šajā svara kategorijā.

Izteiksmīgais izskats nav vienīgais, ar ko Scenic izceļas, jo tam ir arī plašs un praktisks salons ar digitālo instrumentu displeju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top