Tehnoloģijas

Skaidrs un ātrs: AOC GAMING Q27G4X monitors apvieno 27 collu izmēru un QHD izšķirtspēju ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti

Skaidrs un ātrs: AOC GAMING Q27G4X monitors apvieno 27 collu izmēru un QHD izšķirtspēju ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti

AOC AGON — viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem paplašina savu AOC GAMING monitoru klāstu, pievienojot QHD modeli savai G4 sērijai, kas ir godalgotās G2 sērijas pēctece. 27 collu (68 cm) AOC GAMING Q27G4X monitors ir aprīkots ar Fast IPS paneli, tam ir izteikts asums, pateicoties QHD (2560×1440) izšķirtspējai, iespaidīga 180 Hz atsvaidzes intensitāte, līdz 1 ms GtG reakcijas laiks un Adaptive-Sync funkcija konkurences līmeņa spēļu pieredzei.

Tā Stealth tipa lidmašīnu iedvesmotais dizains padara nesen ieviesto G4 līniju izteiksmīgāku kā jebkad agrāk. Pateicoties tā izmēram un nevainojamai izšķirtspējai apvienojumā ar lielisku cenas piedāvājumu, Q27G4X monitors noteikti piesaistīs dažādus populārākos un potenciālos konkurētspējīgos spēlētājus. Pateicoties precīzu krāsu Fast IPS paneļiem ar plašiem skata leņķiem, Q27G4X lieliski izpilda arī ikdienas uzdevumus.

Bez kompromisiem

Monitori bieži vien mēdz kalpot ilgāk nekā citas datora daļas, tāpēc ir būtiski izvēlēties pievilcīgu spēļu monitoru, kas ir piemērots gan darbam, gan mācībām, gan, protams, spēlēm. AOC GAMING Q27G4X ir ideāls kandidāts, pateicoties tā 27 collu Fast IPS panelim, kas apvieno augstu krāsu precizitāti un plašu krāsu gammu ar augstu 180 Hz atsvaidzes intensitāti un zemu reakcijas laiku līdz 1 ms GtG. Pateicoties 10 bitu panelim, monitors piedāvā plašu krāsu gammu, reproducējot 1,07 miljardus krāsu. Sertificēts ar VESA DisplayHDR 400, Q27G4X monitors var uztvert HDR10 signālu un reproducēt HDR saturu, uzlabojot spēles un vizuālos attēlus ar papildu spilgtumu un izteiksmīgām krāsām. Pateicoties tā 109 ppi pikseļu blīvumam, tiek nodrošināta lielāka teksta skaidrība, kā arī asākas ekrāna malas un precīzākas detaļas spēlēs. Pašreizējās vadošās grafikas apstrādes vienības (GPU) jau spēj sasniegt augstu atsvaidzes intensitāti un QHD izšķirtspēju intensīvākajām spēlēm, ļaujot lietotājiem izbaudīt vienmērīgāku spēļu pieredzi jau no pirmās dienas. Izteiksmīgo un realitātei pietuvināto krāsu priekšrocības būs pamanāmas, skatoties filmas vai spēlējot spēles, kā arī veidojot saturu, piemēram, attēlu/video rediģēšanas vai tiešraides straumēšanas laikā.

Skaidrs un ātrs: AOC GAMING Q27G4X monitors apvieno 27 collu izmēru un QHD izšķirtspēju ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti

 

Atsvaidzināts dizains dominēšanai esportā

Tāpat kā nesen izziņotajiem 24G4X un 27G4X Full HD modeļiem, arī QHD modelim Q27G4X ir pārveidots dizains, kas atgādina Stealth tipa lidmašīnu ar izteiktām līnijām un trīsstūrveida formām, lai atsvaidzinātu vienmuļo plakano virsmu. Statīva pamatne salīdzinājumā ar iepriekšējo ir vēl kompaktāka un aizņem mazāk galda virsmas, savukārt spēlētājiem ir pietiekami daudz vietas, lai ātri pārvietotu peli, sacenšoties augstākajā esporta spēļu līmenī. Bez spilgtiem krāsainiem akcentiem monitors lieliski iederas dažādu spēļu sistēmu vidū.

 

Uzlabota ārpuse, uzlabota iekšpuse

Dizaina izmaiņas ir skārušas ne tikai monitora ārpusi, bet arī tā iekšējos elementus. Ņemot vērā klientu vēlmes, AOC AGON izveidoja labāku, viegli izprotamu ekrāna displeju, lai lietotāji varētu ērti pielāgot savu skatīšanās pieredzi. Protams, vieglā AOC G-Menu programmatūra ir vēl viena alternatīva monitora un citu AOC AGON spēļu perifērijas ierīču iestatījumu kontrolei. Funkcijas, kas attiecas tieši uz spēlēm, nešaubīgi uzlabo spēļu pieredzi. Piemēram, viedais krustiņš var mainīt tēmēšanas punkta krāsu pret fonu, ļaujot spēlētājiem redzēt centru un mērķēt uz to pat tad, ja spēlē nav pieejams viedais krustiņš, un sniedzot spēlētājiem priekšrocības konkurences spēlēs.

 

Izcila ergonomika un videi draudzīgs iepakojums

AOC GAMING Q27G4X monitors prezentē nozīmīgu soli ilgtspējīgai un ērtai spēlēšanas pieredzei. Šis modelis tiek piedāvāts videi draudzīgā iepakojumā ar papīra polsterējumu, tādējādi ievērojami samazinot negatīvo ietekmi uz vidi.

Ergonomiskais statīvs piedāvā vispusīgas regulēšanas iespējas – augstumu, grozāmību ap savu asi, slīpumu un pagriešanu – nodrošinot optimālu komfortu spēlēm, darbam vai mācībām. Pateicoties Flicker-Free (samazinātas ekrāna mirgošanas) tehnoloģijai un Low Blue Mode (samazinātas zilās gaismas) režīmam, lietotājiem tiek nodrošināts komforts acīm, pavadot ilgāku laiku spēļu sesijās. Monitors atbalsta VESA stiprinājumu, un tā trīspusējais bezmalu dizains ir lieliski piemērots vairāku monitoru uzstādīšanai. Pilnīgai spēļu pieredzei ir iekļauti iebūvēti skaļruņi un austiņu izeja.

Skaidrs un ātrs: AOC GAMING Q27G4X monitors apvieno 27 collu izmēru un QHD izšķirtspēju ar 180 Hz atsvaidzes intensitāti

Cena un pieejamība

AOC GAMING Q27G4X modelim ir trīs gadu garantija, un tas būs pieejams no 2024. gada februāra par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 269,00 eiro.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker — 2023. gada 1. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top