Tehnoloģijas

TEAM VITALITY paplašina partnerattiecības ar PHILIPS MONITORS

TEAM VITALITY paplašina partnerattiecības ar PHILIPS MONITORS

MMD, vadošais displeju speciālists un Philips monitors zīmola licences partneris, ar prieku paziņo, ka paplašina savu starptautisko sadarbību ar globālo e-sporta komandu Team Vitality. Iepriekš šī sadarbība aptvēra Team Vitality FIFA komandu, bet tagad tā ir nostiprināta, iekļaujot arī League of Legends komandas, kas sacenšas gan League of Legends Eiropas čempionātā (LEC), gan Ligue Française League of Legends (LFL).

Philips monitori uz vairākiem gadiem apņemas apgādāt Team Vitality pasaules klases sportistus, tostarp astoņkārtējo LEC uzvarētāju un 2019. gada pasaules čempionāta finālistu Luku “Perkz” Perkoviču (Luka “Perkz” Perković), un 2021. gada LEC uzvarētāju Matjašu “Carzzy” Orság (Matyáš “Carzzy” Orság), ar augstākās klases monitoriem. Viņi saņems gan League of Legends, gan FIFA komandu logotipus uz krekliem, kad tie sacentīsies lielākajos Eiropas e-sporta turnīros.

Jaunās stratēģijas ietvaros, kas ir vairāk atvērta datorspēļu spēlēšanai ne tikai spēlēm ar konsolēm, Philips monitors smelsies Team Vitality sportistu pieredzi pētniecībā un attīstībā ar mērķi veidot labākus monitorus spēlētājiem. Philips monitors nodrošinās monitorus Team Vitality vismodernākajās apmācību telpās gan Berlīnē, gan Stade de France.

“Mūsu galvenā prioritāte vienmēr ir bijusi nodrošināt spēlētājiem labāko aprīkojumu, kas palīdzētu viņiem darboties visaugstākajā līmenī, tāpēc ir lieliski, ka varam paplašināt sadarbību ar tik uzticamu piegādātāju kā Philips monitors. Tas ir apliecinājums Team Vitality sasniegumiem, lai varētu paplašināt esošās partnerattiecības”, komentēja Nikolass Maurers (Nicolas Maurer), Team Vitality izpilddirektors.

“Tas bija neticami lieliski atbalstīt FIFA komandu un V.Hive telpas ar Philips Momentum konsoļu spēļu monitoriem, lai uzlabotu treniņu vidi. Mēs esam sajūsmināti, ka šogad mūsu partnerība paplašinās, iekļaujot arī datorspēļu monitorus un League of Legends komandas,” komentē Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), Philips monitoru un IT piederumu globālā mārketinga vadītāja un vecākā zīmola vadītāja ES. “Philips monitori kļūst arvien populārāki, piedāvājot nozīmīgus jaunumus un uzlabotas tehnoloģijas, un mūsu sadarbība ar Team Vitality palīdzēs mums piedāvāt spēlētājiem labākos monitoru risinājumus.”

Par Team Vitality

Team Vitality ir globāla esporta organizācija, kas ir apņēmusies attīstīt izcilību un veidot jaunu esporta sportistu paaudzi. Team Vitality ir mājvieta pasaules labākajiem spēlētājiem, kas sacenšas astoņās spēlēs un gatavojas dominēt Eiropas sacensībās un kļūt par nopietnu sāncensi prestižākajos pasaules turnīros.  Visā pasaulē atzītam dzīvesveida un izklaides zīmolam Team Vitality un tā sportistiem ir vairāk nekā 15 miljoni sekotāju sociālajos medijos, un tiem ir nozares vadošie partneri, tostarp Adidas un Tezos.

Team Vitality, ko 2013. gadā dibināja Nikolass Morers (Nicolas Maurer) un Fabiens Devide (Fabien Devide), galvenā mītne atrodas Parīzes centrā V. Hives vismodernākajā publiskajā e-sporta kompleksā, un tās spēlētāji trenējas V. Performance, kas ir vismodernākā iestāde ikoniskajā Stade de France. Team Vitality turpina paplašināties ārpus Francijas, un tajā ietilpst sportisti un treneri no 15 dažādām valstīm.

Uzziniet vairāk vietnē Vitality un sekojiet Team Vitality sociālajos medijos.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD  televizoru ražotājiem.
MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top