Tokeni

Pārskats par tokenizāciju Eiropā

Tokenizacijas projektu kopskats un  tokenizācijas projektu piedāvājumi Eiropā kompānijas “Fintelum” skatījumā.
Kas ir “Fintelum”? Tā ir Eiropas kompānija, kuras darbība ir balstīta uz aktīvu tokenizāciju, izmantojot kopfinansējumu kā vienu no finanšu piesaistes veidiem.

KAS NOTIEK TOKENIZĀCIJAS INDUSTRIJĀ EIROPĀ?

Visinformatīvākais industrijas indikators ir veiksmīgi tokenizēto projektu skaits. Apskatīsim tokenizācijas projektu piedāvājumu skaitu Eiropas Savienībā (t.i., Eiropas Ekonomikas zonā un Šveicē).

Tokenizācijas projektu pašreizējais stāvoklis Eiropā

Tokenizācijas projektu pašreizējais stāvoklis Eiropā

 

“Fintelum” pētījums liecina, ka Eiropā tokenizācijas projektu panākumu līmenis ir viduvējs. Par realizētiem var uzskatīt 41% no projektiem, no kuriem, savukārt, tikai 17% ir pabeigti, taču ne visi veiksmīgi.
Kopumā tika publiski izsludināti 35 tokenizācijas projekti. Tomēr tikai 6 projekti ir veiksmīgi pabeigti, sasniedzot vismaz minimālo kapitalizācijas slieksni. Šobrīd joprojām tiek realizēti 12 projekti. Savukārt 9 projekti ir slēgti ar neveiksmīgu iznākumu. No tiem, 3 nav izdevies sasniegt minimālo kapitalizācijas slieksni, līdz ar to sākotnējie ieguldījumi tika atgriezti investoriem. Un 6 projektu tokenizācijas process ir pārtraukts vai nav pabeigts. Kopumā, veiksmīgie projekti ir piesaistījuši teju 25 miljonus eiro.
Šie secinājumi izriet no publiski pieejamas informācijas. Turklāt, Fintelum kompānija ir centusies apstiprināt saistīto informāciju, sazinoties tieši ar katru tokenizācijas projektu.

KURĀS VALSTĪS IR VEIKSMĪGIE UN PAŠLAIK AKTĪVIE PROJEKTI?

Kurās valstīs ir veiksmīgie un pašlaik aktīvie projekti. Projektu proporcionāls sadalījums pa valstīm.

Kurās valstīs ir veiksmīgie un pašlaik realizētie projekti

Valstis, kurās tiek realizēti tokenizācijas projekti

KĀDU NORMATĪVO BĀZI IZVĒLĒJĀS VEIKSMĪGO PUBLISKO PROJEKTU EMITENTI??

Eiropas tokenizācijas projektu regulatīvā bāze

Eiropas tokenizācijas projektu regulatīvā bāze

KRIPTOVALŪTAS KOPFINANSĒJUMS EIROPĀ?

Lielākā daļa turpmāk minēto valstu nav reģistrējušas nevienu publisku tokenizācijas projektu. Taču, šie dati liecina par aktuālo situāciju, kas noteikti mainīsies. Saskaņā ar ES Prospekta regulas 3. panta 2. punktu, dalībvalstis var atbrīvot emitentus no prospekta emisijas līdz 8 miljoniem eiro 12 mēnešu laikā. Tāpēc visas turpmāk redzamās valstis varētu kvalificēties kā kopfinansēšanas kampaņu mērķa jurisdikcijas:

Kriptovalūtas kopfinansējums Eiropā

KO DARA “FINTELUM”?

Kompānija “Fintelum” turpina tikties ar potenciālajiem tokenizācijas projektiem un apmeklē saistītos industrijas pasākumus. Tokenizācijas sfēra joprojām ir attīstības sākumposmā. Kā pētījumi liecina, globāli tokenizācijas projektu nav daudz. Savukārt, lielais vairums no tiem ir pašu tokenizācijas platformu projekti.

Ja tev ir grūtības ar līdzekļu piesaist savam uzņēmumam, tad šis video ir tev

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top