Visas ziņas

Wizz Air atkal ir pasaules desmit visdrošāko zemizmaksu lidsabiedrību vidū

Wizz Air atkal ir pasaules desmit visdrošāko zemizmaksu lidsabiedrību vidū
Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā lidsabiedrība* Wizz Air ar lepnumu informē, ka tai ir piešķirts visaugstākais drošības novērtējums un tā atkal ir pasaules desmit visdrošāko zemizmaksu pārvadātāju vidū.

Veicot novērtēšanu, AirlineRatings.com ņem vērā plašu faktoru loku, kas ietver aviācijas pārvaldes un nozares iestāžu veiktās revīzijas, valsts revīzijas, lidsabiedrības avāriju un nopietnu incidentu reģistrus, rentabilitāti, nozarē ievērojamākās drošuma iniciatīvas un avioparka vecumu.

AirlineRatings.com otro gadu pēc kārtas Wizz Air piešķirtais visaugstākais 7 zvaigžņu drošības novērtējums skaidri apliecina lidsabiedrības augsto drošības kultūru, kas ir pamatā tās nelokāmajai stratēģijai, kura nosaka drošību par galveno prioritāti.

Wizz Air ekspluatē vienu no jaunākajiem avioparkiem pasaulē, kas pašlaik sastāv no 137 lidmašīnām Airbus A320, A321, kā arī Airbus A320neo un Airbus A321neo, kuru vidējais vecums mazliet pārsniedz 5 gadus. Turklāt lidsabiedrība ir pasūtījusi vairāk nekā 250 Airbus A320neo saimes visefektīvāko vienejas lidmašīnu pasaulē.

Šis apbalvojums ir saistīts ar jauno dezinficēto lidojumu laikposmu, kad Wizz Air ir nostājusies nozares darbības atjaunošanas priekšgalā, sakot “jā lidošanai” un īstenojot stingrus veselības aizsardzības un higiēnas pasākumus, lai aizsargātu pasažierus un apkalpes. Kaut gan HEPA filtri visās Wizz Air lidmašīnās jau izfiltrē no gaisa 99,97% vīrusu un baktēriju, Wizz Air jaunā kārtība atbalsta fiziskās distancēšanās noteikumus, nodrošina ultratīru vidi salonā un samazina visu mazsvarīgo mijiedarbību un fizisko saskarsmi starp ļaudīm, lai WIZZ pasažieri var justies pārliecināti, ka viņi droši ceļo uz galamērķi.

Wizz Air valdes priekšsēdētāja vietnieks un grupas ekspluatācijas direktors Dīderiks Pens sacīja: “Mēs lepojamies ar mums atkal piešķirto visaugstāko iespējamo drošības novērtējumu. Wizz Air šogad ieviestie papildu drošības pasākumi turpina garantēt visaugstāko drošības līmeni mūsu jaunajās vismodernāko tehnoloģiju lidmašīnās. Ar mūsu pastiprinātajiem higiēnas aizsargpasākumiem salonā mēs aicinām pasažierus lidot ar Eiropas zaļākā avioparka lidmašīnām, izmantojot WIZZ izcilo apkalpošanu salonā. Es ļoti lepojos ar saviem profesionālajiem un mērķtiecīgajiem kolēģiem, kas sasniedza šo priekšzīmīgo rezultātu pat tik grūtā gadā.”

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 137 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020.gada 31.martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām zemizmaksu lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020.gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top