Tehnoloģijas

Binance Akadēmija izveido pirmo bezmaksas kripto un blokķēdes apmācību kursu latviešu valodā

Binance Akadēmija izveido pirmo bezmaksas kripto un blokķēdes apmācību kursu latviešu valodā

Pasaulē lielākā kriptovalūtas birža Binance ir izstrādājusi pirmo visaptverošo kripto un blokķēdes tehnoloģiju bezmaksas video kursu latviešu valodā. Tā ietvaros iespējams iegūt pamatzināšanas gan par pašām kriptovalūtām, kas ir balstītas blokķēdes tehnoloģijās, gan par investīciju iespējām un risku vadību.

Binance pārstāve Latvijā un Igaunijā Polina Brotjē: “Kurss ir bezmaksas un sniedz visaptverošu pārskatu pār tehnoloģiju, kas ir pamatā jaunajām digitālajām valūtām, un to izmantošanas daudzveidībai. Kriptovalūtu pasaule, kādu mēs to tagad pazīstam, pastāv jau kopš 2009. gada, kad tika izlaists Bitcoin (BTC), kas joprojām ir ietekmīgākā un atpazīstamākā kriptovalūta. Tomēr tehnoloģiskie risinājumi, kas ir pamatā Bitcoin un citām kriptovalūtām, plašākai sabiedrībai joprojām ir maz zināmi un apvīti ar dažādiem mītiem.”

Binance Akadēmijas apmācību kurss palīdz izprast kriptovalūtu vērtības veidošanās pamatprincipus un to, kā blokķēdes nodrošina lietotāju īpašuma aizsardzību. Apmācību programma sastāv no 29 video moduļiem, kas kopumā ilgst vairāk nekā divas stundas. Katra moduļa garums ir 4–5 minūtes, un tā beigās ir viktorīna, kas ļauj novērtēt apmācību progresu un nostiprināt iegūtās zināšanas. Pēc kursa pabeigšanas var iegūt sertifikātu, kuru iespējams lejupielādēt NFT formā.

“Vēsture parāda, ka par valūtu ir iespējams izmantot ļoti dažādas lietas. Dažādās kultūrās cilvēki kā maiņas valūtu ir izmantojuši gan oļus, gan gliemežvākus. Arī papīra banknotei bez cilvēku savstarpējās vienošanās būtu tikai papīra vērtība. Arī jauno digitālo valūtu vērtība veidojas, pamatojoties uz savstarpēju vienošanos starp miljoniem cilvēku. Un to cilvēku skaits, kuri izmanto kriptovalūtas, ar katru gadu ievērojami palielinās,” norāda P. Brotjē.

Apmācību kursa ietvaros atsevišķs modulis ir veltīts vairāku valstu centrālo banku kriptovalūtu projektiem un to ietekmei uz apgrozībā jau esošajām kriptovalūtām.

Kurss ir veidots vispārizglītojošā formā, un tā apguvei nav nepieciešamas padziļinātas zināšanas par kriptovalūtām vai blokķēdes tehnoloģijām.

Bezmaksas kriptovalūtu apmācību kurss ikvienam ir pieejams Binance Academy mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top