Tehnoloģijas

Binance akadēmija sadarbībā ar Blokķēdes centru līdz 2026. gadam izglītos vairāk nekā miljonu studentu visā pasaulē

Binance akadēmija sadarbībā ar Blokķēdes centru līdz 2026. gadam izglītos vairāk nekā miljonu studentu visā pasaulē

Binance akadēmija sadarbībā ar starptautisko bezpeļņas pētniecības institūtu –  Blokķēdes centru uzsāk īstenot Starptautisko universitāšu izglītības palīdzības programmu (The Global University Outreach Program), kas būs vērienīgākā Web3 izglītības iniciatīva pasaulē. Tās ietvaros blokķēdes un kripto tehnoloģiju zināšanas būs iespējams apgūt vairāk nekā 200 universitātēs, vairāk nekā 50 valstīs.

Programmas pirmais solis būs specializētu apmācību nodrošināšana vairāk nekā 1000 augstskolu pasniedzējiem visa pasaulē. Vēl viens svarīgs programmas mērķis ir izveidot visaptverošu akadēmisko zināšanu banku, kas atvieglotu blokķēdes un kripto tehnoloģiju kursu integrēšanu esošajās izglītības programmās. Tiek plānots, ka līdz 2026. gadam programmas ietvaros izglītību iegūs vairāk nekā miljons studentu.

Blokķēdes centra izpilddirektore un dibinātāja Aidana Kaskirbeka (Aidana Kaskyrbek): “Blokķēdes centra mērķis ir paātrināt blokķēdes tehnoloģiju ieviešanu, stimulējot cilvēkkapitāla izaugsmi šajā nozarē. Mēs lepojamies ar šo izglītības iniciatīvu, jo tā būtiski veicinās talantu attīstību nozarē. Projekts piedāvā spēcīgu platformu topošajiem profesionāļiem, lai izpētītu, eksperimentētu un radītu jaunus risinājumus šajā sektorā.”

Projekta pamatā ir divi izglītības virzieni: blokķēdes inženierija un blokķēdes atbilstības nodrošināšana. Blokķēdes inženierzinātņu kurss iepazīstina izglītojamos ar galvenajām blokķēdes tehnoloģijas tēmām, nodrošinot viņiem pamatzināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi veidotu blokķēdes inženiera karjeru. Divdesmit nedēļu ilgais kurss nodrošina visaptverošu pieeju blokķēdes izstrādes izpratnei.

13 nedēļu programma “Blokķēdes atbilstība” ir izstrādāta, lai veidotu stabilu izpratni par jautājumiem, kas saistīti ar blokķēdi, no regulatīvās politikas skatupunkta. Aptverot galvenos blokķēdes atbilstības aspektus, tā ietver dažādu esošo globālo regulatīvo sistēmu analīzi, pēta juridiskās problēmas un sniedz ieskatu par potenciālajiem nākotnes digitālo aktīvu pārvaldības modeļiem.

Izvēloties sadarbības partnerus, Blokķēdes centrs izmanto visaptverošu metodoloģiju, tostarp izvērtējot reģiona sociālekonomisko ietvaru un atvērtību jauno tehnoloģiju ieviešanai. Tiek ņemts vērā arī Universitāšu rangs Akadēmiskās brīvības indeksā, kā arī Kriptovalūtu ieviešanas un Nākotnes tehnoloģiju gatavības indeksos, kas liecina par atvērtību akadēmiskai izpētei un gatavību jaunu tehnoloģisko ideju apmaiņai.

Binance līdzdibinātājs Ji He: “Strauji mainīgajā digitālo finanšu pasaulē blokķēdes izglītība ir galvenais pīlārs transformācijas veicināšanai. Ar šo izglītības iniciatīvu Binance akadēmija un Blokķēdes centrs audzinās jaunu prasmīgu talantu paaudzi, kas ir gatava virzīt mūsu nozari uz priekšu un veicināt inovācijas.”

Starptautiskā universitāšu izglītības palīdzības programma ir turpinājums veiksmīgajai pilotprogrammai, kas 2022. gada nogalē tika uzsākta Kazahstānā un tobrīd bija pasaulē plašākā akadēmiskā iniciatīva blokķēdes jomā. Tās ietvaros studenti 22 valsts universitāšu akadēmiskajās mācību programmās apguva blokķēdes pamatus.

Blokķēdes centrs sadarbībā ar Binance akadēmiju izstrādāja specializētas apmācības pasniedzējiem, un programmas ietvaros tika apmācīti vairāk nekā 300 pedagogu. Savukārt blokķēdes tehnoloģiju studijas šoruden uzsāka 4000 Kazahstānas studentu.

Par Binance akadēmiju

Binance akadēmija ir vadošā blokķēdes un kriptovalūtu izglītības platforma, kas piedāvā daudzveidīgu izglītojošu informāciju par blokķēdes tehnoloģiju, kriptovalūtām un Web3. Akadēmija tika atklāta 2018. gadā un apkalpo miljoniem interesentu visā pasaulē vairāk nekā 30 valodās.

Par Blokķēdes centru

Blokķēdes centrs ir neatkarīgs bezpeļņas pētniecības institūts, kura mērķis ir sekmēt blokķēdes nozares attīstību, veicinot izglītību, pētniecību un attīstību. Centrs veicina inovācijas un akadēmisko iestāžu un nozares līderu starptautisko sadarbību, sniedzot iespēju mērķtiecīgiem indivīdiem pētīt, eksperimentēt un kļūt par pionieriem jaunu risinājumu izstrādē blokķēdes jomā. Papildu informācija:  https://centerofblockchain.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top