Biržas

Binance izlaiž nodokļu aprēķināšanas rīku

Binance izlaiž nodokļu aprēķināšana rīku

Lielākā kriptovalūtu birža ir paziņojusi par nodokļu atskaites rīka palaišanu, kam vajadzētu palīdzēt lietotājiem izsekot saviem kriptovalūtas darījumiem.

Šis rīks ļaus Binance klientiem lejupielādēt savu konsolidēto nodokļu deklarāciju, kurā būs iekļauta visa gada peļņa vai zaudējumi.

Dokumentā būs iekļauti visi darījumi, kriptovalūtas ziedojumi un blokķēdes forku atlīdzības. Uzņēmumā informē, ka izmaiņas ir atbilde uz pieaugošo lietotāju pieprasījumu skaitu par viņu nodokļu saistībām.

Binance Tax tiek šobrīd testēts Francijā un Kanādā, bet vēlāk birža sola funkciju aktivizēt visās valstīs, kur tā oficiāli ir reģistrējusi uzņēmējdarbību.

Noteikumi par nodokļu uzlikšanu kriptovalūtām visā pasaulē pastāvīgi mainās. Mēs zinām, ka daudzi no mūsu lietotājiem, tostarp kriptovalūtu tirgotāji, uzskata, ka nodokļu deklarācijas iesniegšana ir pārāk sarežģīta un laikietilpīga,” teikts paziņojumā.

Sākuma fāzē kriptobiržas lietotāji varēs tikai lejupielādēt platformā glabāto informāciju, bet turpmāk kopsavilkuma paplašināšanai Binance sola integrēt arī citus rīkus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top