Tehnoloģijas

Salvadoras prezidents: “Bitkoina legalizācija ir palielinājusi valsts tūrisma nozari par 95 %”

Salvadoras prezidents: "Bitkoina legalizācija ir palielinājusi valsts tūrisma sektoru par 95%"

Salvadoras prezidents Naibs Bukele uzskata, ka bitkoina legalizācija ir palielinājusi valsts tūrisma nozari par 95 %, un tas ir uzlabojis valsts ekonomiku kopumā.

Nesenā intervijā N. Bukele atklāja, ka bitkoina kā likumīga maksāšanas līdzekļa pieņemšana ir padarījusi Salvadoru daudz pievilcīgāku tūristiem. Pēc viņa teiktā, ir daudz kripto entuziastu, kuri vēlas ceļot uz valsti, kur ar bitkoinu var viegli norēķināties jebkurā veikalā.

Turklāt Salvadorā bieži tiek rīkotas konferences par pirmo kriptovalūtu, un valstī ir sākušas ieplūst lielas privātas investīcijas.Bitkoina legalizācija ir “pārveidojusi” valsti, teica Bukele.

Pirms dažiem gadiem mazā valsts bija viena no bīstamākajām vietām pasaulē, kur uz 100 000 iedzīvotāju bija aptuveni 103 slepkavības.

Salvadoras politiskais līderis ir kritizējis arī centrālās bankas, tostarp ASV Federālo rezervju sistēmu (FED), sakot, ka to politika “apēd” lielu daļu no cilvēku uzkrātajiem uzkrājumiem. Tāpēc Bukele cer, ka Rietumvalstu valdības pievērsīs uzmanību decentralizētiem finanšu instrumentiem.

Bitkoinam ir potenciāls novērst ekonomisko nevienlīdzību, un šī vadošā kriptovalūta kļūst populāra pat valstīs, kurās tā iepriekš bija aizliegta. Bitkoinu nevar aizliegt, to nevar cenzēt,” sacīja Salvadoras prezidents.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top