Tehnoloģijas

Čārlzs Hoskinsons: “Deepfake rada nopietnus draudus kripto kopienai”

Čārlzs Hoskinsons: "Deepfake rada nopietnus draudus kripto kopienai"
Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons brīdina kripto kopienu, ka straujā ģeneratīvo tehnoloģiju attīstība rada apstākļus sarežģītiem krāpšanas veidiem.

Čārlzs Hoskinsons dalījās ar saviem abonentiem sociālajā tīklā X ar krāpšanas gadījumu. Runa ir par reklāmas videoklipu, kas izveidots, pamatojoties uz ģeneratīvā mākslīgā intelekta tehnoloģijām un tika publicēts vietnē YouTube. Video ar mākslīgā intelekta rīku tiek parādīts uzģenerēts Hoskinsons, kurš tiešraidē it kā apspriež gaidāmo ADA dāvinājumu. Viņa runas veids un intonācija ir ļoti līdzīgas īstajam Hoskinsonam.

Diskusijas laikā kāds sociālā tīkla X lietotājs ar pseidonīmu Digital Asset News (@NewsAsset) dalījās iespaidos par “Deepfake“ jeb “dziļviltošanas” video skatīšanos. Viņš uzskatīja, ka ģenerētais attēls un mākslīgā intelekta balss ir “velnišķīgi tuvu realitātei”.

Cardano dibinātājs sagaida, ka tuvāko gadu laikā ģeneratīvās mākslas līmenis sasniegs tādus augstumus, ka parastam cilvēkam būs neiespējami atšķirt realitāti no krāpnieciskiem “Deepfake“, kas vērsti pret kriptovalūtas lietotājiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top