Ethereum

Ethereum kapitalizācija 500 mljrd. dolāru

Ethereum kapitalizācija

Foto: Unsplash

Ethereum cena, kas 12. maija sākumā sadārdzinājās līdz 4,346 tūkst. dolāru, dienas laikā nedaudz samazinās, atrodoties līmenī mazliet zem 4,3 tūkst. dolāru. Ethereum kapitalizācija atrodas līmenī ap 500 mljrd. dolāru.

Ethereum dinamiku joprojām salīdzina ar to, kā pa tirgus trajektoriju virzās bitkoins. 500 mljrd. dolāru – tas ir tik, cik 2020. gada decembra beigās maksāja visi bitkoini. Pēc tā, kā 10. maijā Ethereum pirmo reizi savā vēsturē pārvarēja 4 tūkst. dolāru atzīmi – analītiķi cenšas paredzēt digitālā aktīva turpmāko attīstību. Neraugoties uz iespaidīgo kāpumu – Ethereum pēdējās septiņās dienās pieauguma tempa ziņā (+28,9%)  dinamikā mazliet ir piekāpies Cardano, kas šai pašā laikā sadārdzinājās par 32%.

Ethereum ir ļoti populārs daudzējādā ziņā tāpēc, ka uz tā bāzes ir izveidoti lielākā daļa projektu decentralizēto finanšu jomā (DeFi). Tostarp Dogecoin konkurentu popularitāte ir izraisījusi kārtējo  komisijas maksas pieaugumu par transakciju veikšanu uz Ethereum blokķēdes bāzes. Lielas cerības uz komisijas maksas lieluma samazināšanos par transakcijām tiek liktas uz Ethereum jaunās “versijas” – Ethereum 2.0 parādīšanos nākotnē. Steikingā 2.0 Deposit Contract tagad atrodas Ethereum vairāk nekā 18 mljrd. dolāru apmērā.

Pagaidām Ethereum tirdzniecības apjoma samazinājums ar kredītplecu var izraisīt digitālā aktīva cenas tehnisku korekciju līdz 3 tūkst. dolāru līmenim. Tomēr kopumā interese par aktīvu spēj atkal to pacelt pieauguma trajektorijā. Palielinās digitālo adrešu skaits, kurās ir vismaz 0,1 Ethereum, un pašreiz tas pārsniedz 5 milj. Ethereum tūlītējas tirdzniecības apjoms 10 reizes pārsniedz 2020. gada IV ceturkšņa vērtības.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top