Ethereum

Jauns Ethereum ASIC maineris

 

Kompānija ar nosaukumu Linzhi paziņojusi par jaunas Ethereum ASIC maineru līnijas izlaidi, kas savas efektivitātes ziņā vērā ņemami pārspēj Ķīnas giganta Bitmain ierīces. Par to ziņo CoinDesk.

Firmu Linzhi dibināja Čens Mins – lielā maininga čipu ražotāja Canaan Creative bijušais darbinieks. Kompānijas pirmie produkti tiks veidoti uz algoritmu Ethash.

Čens Mins norādījis, ka jaunais Ethereum maineris patērēs astoņas reizes mazāk elektroenerģijas nekā Bitmain ierīce Antminer E3. Turklāt Linzhi ierīces hešēšanas ātrums būs 1400 MH/s (salīdzinājumam – E3 šis rādītājs ir tikai 190 MH/s).

Mins arī norādījis, ka ar Ethereum pašreizējo cenu un tīkla sarežģītības vērtību jaunais maineris spēj iegūt 20 $ dienā (tostarp Bitmain E3 – tikai 3 $). Ierīces cena nav zināma – tomēr izstrādātājs atzīmē, ka mainera atmaksāšanās periods būs aptuveni četri mēneši.

Jaunā ierīce pagaidām ir izstrādes stadijā. Saskaņā ar kompānijas prognozēm – Linzhi maineru pirmā partija tirgū nonāks nākamā gada aprīlī.

Atgādinām – pagājušajā mēnesī Canaan Creative prezentēja maineri bitkoina ieguvei ar 7 nanometru čipu un hashrate 30 Th/s.

Jauns Ethereum ASIC maineris

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top