Visas ziņas

Kā ierakstīt videozvanus Zoom, Google Meet un Skype lietojumprogrammās

Kā strādāt ar Zoom, Goole, Skype

Girts Ragelis/shutterstock.com

Ierakstiet savus zvanus, lai jūs tos varētu vēlāk noskatīties vēlreiz.

Cilvēki šobrīd COVID-19 pandēmijas laikā veic daudz videozvanus. Tas ir lielisks veids, kā uzturēt kontaktus ar saviem draugiem un ģimeni, veikt darījumus ar kolēģiem un sekot līdzi skolas darbiem. Tomēr dažreiz ir nepieciešams ierakstīt veikto videozvanu, lai vēlāk varētu to pārskatīt.

Daudzi pakalpojuma sniedzēji piedāvā dažādus veidus, kā ierakstīt videokonferences, arī bezmaksas versijās. Kā iestatīt videozvana ierakstīšanas funkciju trim plaši pazīstamiem pakalpojumiem: Zoom, Google Meet un Skype.

Kā ierakstīt Zoom videozvanus?

 • Atļauts ierakstīt veiktos videozvanus neatkarīgi no tā, vai izmantojat bezmaksas vai maksas versiju. Tomēr, ja izmantojat bezmaksas versiju, video ierakstus varēsit saglabāt tikai datorā. Ja vēlaties saglabāt ierakstus “mākonī”, jums būs jāizvēlās Zoom maksas versija. Zoom maksas plāna cena ir sākot no 14,99 ASV dolāriem vienam lietotājam mēnesī, savukārt skolām maksa gadā ir 1800 Zoom ASV dolāri.
 • Ja veicat videozvanu Zoom lietojumprogrammā, noklikšķiniet uz ierakstīšanas pogas rīkjoslas apakšā, lai uzsāktu ierakstīšanu. Ja esat izvēlējušies maksas versiju, ir iespēja izvēlēties starp vietējo ierakstīšanu vai ierakstīšanu “mākonī”.
 • Sākot ierakstīšanu, jūs varēsit to apturēt vai pārtraukt, izmantojot pogu ekrāna augšējā kreisajā stūrī vai rīkjoslā.
 • Ja izvēlējāties vietējo ierakstīšanu, zvans tiks pārveidots .mp4 failā un saglabāts jūsu datorā, tiklīdz jūs beigsit zvanu. Pēc veiktā videozvana Zoom automātiski atvērs mapes logu, kurā būs pieejami gan audio, gan video ieraksta versijas.
 • Ja izvēlējāties ierakstīšanu “mākonī”, kad beigsit videozvanu, Zoom parādīs ziņojumu, kurā būs norādīts, ka video ierakstu saņemsit e-pastā. Uz e-pastu tiks nosūtīta saite uz Zoom vietni ar audio un video ieraksta versijām, kā arī ar paroli, ar kuru varēsit dalīties ar citiem, lai viņi varētu apskatīt un lejupielādēt ierakstu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, Zoom vietnē ir atbalsta dokumenti par “mākoņa” ierakstu un vietējo ierakstu veikšanu, izmantojot Zoom iOS un Android lietotnes.

Video, kurā ir parādīts, kā ierakstīt Zoom videozvanu

 

Kā ierakstīt Google Meet videozvanus?

Uzņēmums “Google” līdz 30. septembrim ir atvēris bezmaksas piekļuvi video ierakstīšanai un citām uzlabotām funkcijām. Pēc šī datuma, iespējams, videoieraksts būs pieejams tikai G Suite klientiem, kuriem par pakalpojumu mēnesī ir jāmaksā 25 dolāri, kā arī G Suite Izglītības pakalpojuma lietotājiem, kuriem gadā par pakalpojumu ir jāmaksā 48 ASV dolāri.

 • Lai ierakstītu Google Meet videozvanu, veiciet tālāk norādītās darbības.
 • Kad veicat videozvanu, noklikšķiniet uz ikonas ar trim punktiem ekrāna apakšējā labajā pusē. Parādīsies izvēlne, un tās augšpusē vajadzētu redzēt opciju “Ierakstīt videozvanu”. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai uzsāktu ierakstīšanu.
 • Lai pārtrauktu videozvana ierakstīšanu, vēlreiz noklikšķiniet uz ikonas ar trim punktiem un ekrāna augšpusē noklikšķiniet uz izvēlnes opcijas “Apturēt ierakstīšanu”.
 • Ieraksti tiks saglabāti Google diska mapē ar nosaukumu “Meet ieraksti”. Videozvana ieraksta veicējs saņems arī e-pastu ar saiti uz ierakstu.
 • “Google Meet” atbalsta dokumentā ir pieejama papildu informācija par videozvana ierakstiem.
Video, kurā ir parādīts, kā ierakstīt Google Meet videozvanu

Kā ierakstīt Skype videozvanus?

 • Lai veiktu sarunu, jums ir jāveic zvans personai, ar kuru vēlaties runāt. Kad otra persona ir pievienojusies, piespiediet pogu, kas atrodas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī, kur redzama opcija “Sākt ierakstīšanu”. Jebkura no personām var noklikšķināt uz šīs pogas, lai uzsāktu sarunas ierakstīšanu.
 • Lai pārtrauktu sarunas ierakstīšanu, noklikšķiniet uz pogas “Apturēt ierakstīšanu”, kas atrodas ekrāna apakšējā daļā kreisajā stūrī, kur iepriekš bija redzama poga “Sākt ierakstīšanu”.
 • Beidzot sarunu, varēsit piekļūt video ierakstam Skype lietotnē un lejupielādēt to savā datorā. Ieraksti būs pieejami 30 dienas.

Vairāk informācijas Microsoft atbalsta dokumentā par zvanu ierakstīšanu Skype

Avots: Theverge

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top