Tehnoloģijas

Kā savienot savu veco Apple Watch ar jaunu iPhone

Kā savienot savu veco Apple Watch ar jaunu iPhone

Ja esat iegādājies jauno iPhone 14 vai jebkuru citu modeli, kas atbalsta iOS 16, varat ātri un vienkārši savienot savu Apple Watch, nezaudējot datus.

Ja iestatāt jaunu iPhone no rezerves kopijas vai pārsūtāt datus no vecā viedtālruņa uz to, pēc iestatīšanas pabeigšanas pulkstenī būs redzams paziņojums “Savienot pārī ar jaunu iPhone”. Apstipriniet un pagaidiet, līdz visi dati ir jaunajā ierīcē.

Varat izmantot arī pulksteņa lietotni. Pēc viedtālruņa iestatīšanas dodieties uz lietojumprogrammu un atlasiet savienojumu ar pulksteņa, ievadiet savienojuma kodu pārī un izpildiet norādījumus. Parādītajā logā Restore Apple Watch from Backup atlasiet jaunāko kopiju.

Ja kopija neparādās, jums tā ir jāizveido pašam: atveriet lietotni Watch, pieskarieties All Watches un atvienojiet esošo pulksteni pārī. Dzēšanas procesa laikā tiks izveidota rezerves kopija. Pēc tam pievienojiet pulksteni jaunam viedtālrunim un atjaunojiet no tikko izveidotās kopijas.

Nu, ja jums ir jauns pulkstenis un jauns iPhone, tad savienojuma procedūra ir vēl vienkāršāka: pirmo reizi ieslēdzot pulksteni, viedtālruņa ekrānā parādīsies logs ar lūgumu iestatīt pulksteni. Izpildiet norādījumus — un pēc pāris minūtēm ierīce būs gatava darbam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top