Tehnoloģijas

Kā sēžot mājās radīt biroja vai meža efektu

Darbs no mājām

Lai mazinātu nospiedošo mājās sēdēšanu, kas var atstāt sliktu ietekmi uz nervu sistēmu un uz veselību kopumā, ir izveidotas mājaslapas, kur radīt pašam savas apkārtējās vides skaņas.

Coffitivity

Ja esat pieradis pavadīt laiku kafejnīcā, Coffitivity mājaslapā atradīsiet kafejnīcas skaņas, ko klausīties atpūšoties savā istabā. Jums bez maksas būs pieejamas trīs savstarpēji saistītas lokācijas. Ir zinātniski apstiprināts, ka šādas skaņas veicina cilvēku radošumu.

Coffitivity mājaslapā atradīsiet kafejnīcas skaņas un atpūsties savā istabā.

ASMR rooms

Šis ir Youtube kanāls ar reālām apkārtējās vides skaņām. ASMR skaņas iestatītas tā, lai rodas sajūta, ka jūs patiešām atrodaties notikumu centrā. Ieteicams lietot austiņas, un vēl labāk, ja tām ir apkārtējā trokšņa slāpēšanas funkcija.

Youtube kanāls ASMR rooms

Imisstheoffice

Ja jums pietrūkst biroja skaņu – tad mājaslapa Imisstheoffice ir paredzēta jums. Jūs varat izvēlēties, ko klausīties fonā (ūdens sildītājs, datori, krēsli…) un cik darbiniekus jūs vēlētos. Katrs darbinieks un elements rada dažādas skaņas. Lai ieslēgtu vai atslēgtu elementu, vienkārši noklikšķiniet uz tā.

Imisstheoffice

Asoftmurmur

Majaslapā Asoftmurmur varat paši radīt dažādas skaņas. Jums ir pieejami atsevišķi skaņas efekti, kurus varat kombinēt. Teiksim – jūs varat ieslēgt pērkonu, lietu un vēju. Vai putnus, circeņus un vēju. Kad izveidojat sev iepatikušos kombināciju, tad varat to saglabāt vai dalīties ar to. Vēl viena noderīga opcija ir “meandrs”. To ieslēdzot, pakāpeniski mainīsies visu efektu skaļums, lai galīgā skaņa būtu maksimāli reāla.

Majaslapā Asoftmurmur varat radīt dažādas skaņas

Noisli

Šī ir ļoti līdzīga vietne – Noisli : sajauciet dažādas skaņas vienā.

Šī vietne, kā arī tās lietojumprogrammas operētājsistēmai Android un iOS, sniedz jums iespēju piepildīt telpu ar lietus, sprēgājošas uguns, vēja un citām dabas skaņām.

Lapa ir veidota ļoti stilīgi: ikonas ar skaļuma kontroli uz mainīgas fona krāsas. Iebūvētajā piezīmju grāmatiņā var ierakstīt domas, kādas rodas klausoties, strādājot.

Noisli lapa

Jaudīgu darba dienu! 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top