Tehnoloģijas

Latvijā paplašinās iespējas norēķināties par precēm un pakalpojumiem ar kriptovalūtu

Latvijā paplašinās iespējas norēķināties par precēm un pakalpojumiem ar kriptovalūtu

Binance Pay un Trustee Plus vienojas par sadarbību mobilo kripto maksājumu jomā

Pasaulē lielākās kriptovalūtu biržas Binance kriptovalūtu maksājumu pakalpojuma nodrošinātājs Binance Pay ir vienojies par sadarbību ar digitālo maksājumu kompāniju Trustee Plus par ikdienas mobilo kripto maksājumu nodrošināšanu Latvijā un citās valstīs. 

Trustee Plus mobilā lietotne nodrošina darījumus ar 21 populārāko kriptovalūtu. Maksājumu process banku tīklā ir izstrādāts tā, lai tie būtu vienkārši un bez liekiem papildu soļiem. Elektroniskajā makā esošo kriptovalūtu ir viegli saņemt, uzglabāt un konvertēt.

Lietojumprogrammā var izveidot karti un pievienot to mobilo maksājumu pakalpojumiem Apple Pay vai Google Pay, kas ļauj veikt tūlītējus maksājumus, izmantojot viedtālruni terminālī. Kartes dienas maksājumu limits ir 5000 eiro, un tai ir noteikta valūtas konvertācijas maksa 0,5 % apmērā. Binance Pay iekļaušana lietotnē vienkāršo un paātrina finansēšanas procesu.

“Mēs ar prieku paziņojam par jauno partnerību ar Trustee Plus, kas ir kārtējais solis virzībā uz plašāku kriptovalūtu ieviešanu un izmantošanu. Šī sadarbība veicina mūsu misijas iedzīvināšanu – paplašināt finanšu brīvību mūsu lietotājiem ne tikai viņu mītnes zemēs, bet arī visā pasaulē. Kopā esam apņēmības pilni izmantot kriptovalūtu potenciālu, lai veicinātu iekļaujošākas un pilnvērtīgākas finanšu vides veidošanos,” – sacīja Binance pārstāve Latvijā Polina Brotjē.

Trustee Plus lietotāja elektroniskajā makā nodrošina trīs kriptovalūtu (USDT, BTC, ETH) automātiskas konvertēšanas iespēju uz EUR. Šī funkcija attiecas tikai uz maksājumiem ar maksājumu kartēm un var atvieglot pirkumus gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Maksājumu kartes izveide Trustee Plus makā izmaksā 10 eiro. Binance lietotājiem laika posmā no 15. janvāra līdz 25. februārim ir iespēja pieteikties kartei par 50 % samazinātu maksu,  izmantojot saiti: https://trusteeglobal.eu/?refplus=bnb_users.

“Ar mīlestību un iedvesmu pēdējā gada laikā esam izstrādājuši produktu, ko izmantojam paši, ko izmanto visi mūsu draugi un ģimenes locekļi: mammas, brāļi, vectētiņi. Katru dienu dzirdot no svešiem cilvēkiem pateicības vārdus par to, ka esam vienkāršojuši ģimenes finanšu jautājumus, nodrošinājuši iespēju ātri palīdzēt draugiem, pārskaitīt un saņemt atalgojumu, kā arī vienkārši palīdzēt tiem, kam tas šobrīd patiešām ir nepieciešams, saprotu, ka patiešām veidojam pasauli nedaudz labāku,” norāda Trustee Plus izpilddirektors Vadims Hruša (Vadym Hrusha).

Lai sāktu izmantot Binance Pay funkciju lietotnē Trustee Plus, klientiem ir jāizveido Binance konts un pilnībā jāapstiprina sava identitāte (KYC), izmantojot pasi vai autovadītāja apliecību. Plašāka informācija par Trustee Plus izmantošanu pieejama Binance mājaslapā:  https://www.binance.com/en/events/TRUSTEE.

Līdzekļu nosūtīšana uz Trustee Plus maku, izmantojot Binance Pay, ir ātra, efektīva un bez papildu apkalpošanas izmaksām. Visas operācijas tiek veiktas, izmantojot USDT.

Par Binance Pay

Binance Pay ir drošs bezkontakta un pārrobežu kriptovalūtu maksājumu pakalpojums Binance lietotnē. Binance Pay ļauj lietotājiem, iegādājoties preces un pakalpojumus no jebkura platformā esoša tirgotāja, maksāt ar kriptovalūtu par precēm un pakalpojumiem bez komisijas maksas. Šobrīd Binance Pay ir reģistrējušies 22 miljoni lietotāju un vairāk nekā 9000 tirgotāju un partneru.

Par Trustee Plus

Trustee Plus ir 2022. gadā izveidots kriptovalūtu maksājumu pakalpojums ar iebūvētu maksājumu karti. 2023. gada beigās Trustee Plus elektroniskā maka pakalpojumus kriptovalūtas uzkrāšanai, apmaiņai un ikdienas maksājumiem izmantoja jau vairāk nekā 150 000 lietotāju. Trustee Plus īpašnieks ir Lietuvā reģistrēts uzņēmums UAB Trustee Global, kas sniedz digitālo aktīvu pakalpojumus, tostarp nodrošinot digitālo valūtu glabāšanas un maiņas operatora pakalpojumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top