Pasākumi

Latvijas uzņēmējus aicina pieteikties “Deep Tech Atelier” B2B sesijām

 Latvijas uzņēmējus aicina pieteikties "Deep Tech Atelier" B2B sesijām

Konferencē “Deep Tech Atelier” norisināsies tā dēvētās B2B sesijas, kur Latvijas uzņēmējiem būs iespēja individuāli tikties un prezentēt savus risinājumus potenciālajiem investoriem, starptautiskajiem tehnoloģiju skautiem un industrijas pārstāvjiem, informēja LIAA Inovāciju atbalsta nodaļas vadītāja Sarmīte Karlsone.

Zinātņietilpīgai uzņēmējdarbībai un inovācijām veltītās konferences “Deep Tech Atelier” šā gada galvenais fokuss būs kosmoss, fotonika un viedie materiāli.

Līdztekus konferencei 20. maijā ir paredzēts unikāls “B2B Matchmaking” pasākums, kas tiek organizēts, lai stiprinātu Latvijas uzņēmumu, kā arī jaunuzņēmumu eksportspēju un veicinātu starptautiskās sadarbības.

Šogad “B2B Matchmaking” pasākumā ir iespēja satikt pasaulē vadošā neorganisko augstas veiktspējas materiālu ražotāja “Treibacher Industrie AG” tehnoloģiju skautu un “Sony” Korporatīvo tehnoloģiju stratēģijas nodaļas Eiropas Savienībā vecāko tehnoloģiju analītiķi Dr. Tonino Greko. Rīgā ieradīsies arī “EIT Israel Hub” pārstāve un Dr. Ferdinands Rūdolfs-Bartels, “SPECS Surface Nano Analysis GmbH” ģenerāldirektors. B2B būs sastopams arī Dr.Tomass Kostka, kas kopš 2020. gada atbild par pasaules līdera speciālo ķīmisko vielu jomā ALTANA korporatīvās darbības aktivitātēm.

“Tā ir unikāla izdevība ikvienam Latvijas uzņēmējam vienoties par individuālām tikšanām ar ekspertiem, industriju pārstāvjiem, kuri citkārt ir grūti pieejami. Šī ir iespēja veidot kontaktus un partnerības, kas zina, varbūt arī eksportu un piesaistīt finansējumu,” saka Sarmīte Karlsone, LIAA Inovāciju atbalsta nodaļas vadītāja.

Reģistrēšanās pasākumam līdz 11. maijam, aizpildot anketu “Deep Tech Atelier mājaslapā.

LIAA “B2B Matchmaking” pasākumu rīko ciešā sadarbībā ar Latvijas zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor”.

Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas iepriekš atlasītie uzņēmumi tiks prezentēti korporācijām un investoriem, kuri pēc tam izvēlēsies komandas, ko vēlas satikt aci pret aci klātienē.

Tomēr dalībniekiem būs iespēja satikt visus investorus, jo kamēr pirmās divas “B2B Matchmaking” stundas notiks iepriekš sarunātās tikšanās, atlikušajā laikā būs iespēja brīvi komunicēt ar potenciālajiem partneriem.

Iepazīties ar uzņēmumiem un investoriem, kas pārstāv viedo materiālu, optikas, fotonikas un lāzeru, ķīmisko vielu, metalurģijas un citas nozares var jau tagad “Deep Tech Atelier” mājaslapā sadaļā B2B.

“Deep Tech Atelier” ir konference un praktiskie darbsemināri, kas Rīgā norisinās jau ceturto reizi, ik gadu pulcējot vairākus simtus dalībnieku. Pašlaik “Deep Tech Atelier” ir vērienīgākais notikums Baltijā, kas ir veltīts tieši zinātņietilpīgās ekosistēmas un nozares attīstībai. Katru gadu pēc “Deep Tech Atelier” konferences sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” dzimst ap desmit zinātnieku un uzņēmēju veidotās komandas, kurām vēlāk jāpārtop par jaunuzņēmumiem.

Pasākuma darba valoda – angļu. Plašāka informācija deeptechatelier.com.

“Deep Tech Atelier” pasākumi tiek īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos “Inovāciju motivācijas programma” un “Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top