Tehnoloģijas

Nexo laiž klajā MasterCard kripto karti Eiropas lietotājiem

Nexo laiž klajā MasterCard kripto karti Eiropas lietotājiem

Bulgārijas decentralizētā kredītu platforma Nexo ir prezentējusi jaunu kriptovalūtas karti maksājumu sistēmā MasterCard, kas apvieno debeta un kredīta funkcionalitāti.

Saskaņā ar paziņojumu kopīgā zīmola Nexo MasterCard ļaus lietotājiem tērēt stabilos koinus, eiro, ASV dolārus un Lielbritānijas mārciņās vairāk nekā simts miljonos MasterCard tirdzniecības termināļos visā pasaulē.

“Nexo kartes dubultais režīms pazemina kriptovalūtu ieviešanas sākumbarjeru, atrisinot ikdienas problēmas, ar kurām lietotāji šobrīd saskaras, piemēram, nepieciešamību pirms tērēšanas konvertēt digitālos aktīvus fiat valūtā,” paziņoja Nexo pārstāvis.

Nexo karte pagaidām būs pieejama tikai ES pilsoņiem. Lai iegūtu plastikāta karti vai tās virtuālo analogu, lietotājiem ir jābūt aktīvam kontam Nexo platformā, kā arī sekmīgi jāiztur identitātes pārbaude.

Ne fiziskajām, ne virtuālajām Nexo kartēm nav noteikta maksa par lietošanu. Tomēr atkarībā no lietotāju lojalitātes līmeņa Nexo plāno noteikt zināmus ierobežojumus darījumiem un izņemšanai no bankomātiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top