Tehnoloģijas

Salvadoras skolās ievieš kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju izpētes mācību programmu

Salvadora skolās ievieš kriptovalūtu tehnoloģiju izpētes mācību programmu

Salvadoras valdība ir uzsākusi vispārējās izglītības programmu par kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju apmācību valsts skolās. Programma tika uzsākta otrajā gadadienā, kopš Salvadora pieņēma Bitcoin kā likumīgu maksāšanas līdzekli.

Programmas mērķis ir iesākumā izglītot skolotājus, lai viņi skolēniem varētu pasniegt apmācību par kripto pamatiem un digitālo līdzekļu pielietošanu.

“Bitcoin ieviešana Salvadorā parāda, ka finanšu sistēmas maiņai ir jāapmāca tie, kas izmantos jaunas metodes. Tāpēc Salvadoras valdība pārgāja uz izglītojošu pieeju, saskaroties ar iedzīvotāju zināšanu trūkumu,” informē projekta organizatori.

Salvadoras valdības partneri apmācību kursa izveidē un izglītības procesa organizēšanā ir komandas no diviem kriptovalūtas projektiem: Bitcoin Beach un Mi Primer Bitcoin.

“My Primer Bitcoin un Bitcoin Beach instruktori mācīs skolotājiem blokķēdes pamatus un to, kā uzglabāt, saņemt un nosūtīt kriptovalūtu. Pēc tam skolotāji savas zināšanas nodot skolēniem vietējās skolās visā valstī,” teikts apmācību kursa komentāros.

Saskaņā ar vietējo mediju ziņojumiem, atsaucoties uz informāciju, kas saņemta no Mi Primer Bitcoin vadības, papildus Salvadorai vairākas citas Latīņamerikas valstis ir ieinteresētas apgūt kriptovalūtas pratības pamatus.

Piemēram, Salvadorā vairāk nekā 200 meksikāņu studenti izies 10 nedēļu apmācību digitālo līdzekļu izmantošanas tehnoloģijās. Iepriekš Salvadoras prezidenta padomnieks Makss Keisers sacīja , ka, pēc viņa domām, digitālie aktīvi palīdzēs valstīm izturēt globālās ekonomikas katastrofas sākumu, kas varētu izvērsties tuvāko mēnešu laikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top