Visas ziņas

Tet un NENT Group (Viaplay) paraksta īpašu satura izplatīšanas vienošanos

Tet un NENT Group (Viaplay) paraksta īpašu satura izplatīšanas vienošanos

Latvijas vadošais tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet un Nordic Entertainment Group (NENT Group) ir noslēguši unikālu vienošanos, kas Tet televīzijas pakalpojumu lietotājiem sniegs piekļuvi Latvijā jaunās straumēšanas platformas Viaplay ekskluzīvām un labākajām sporta pārraidēm, kā arī oriģinālsaturam no Ziemeļvalstīm, Holivudas filmām un seriāliem, kā arī augstas kvalitātes saturam bērniem.

Stratēģiskā Tet un NENT Group sadarbība lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju sniegs ekskluzīvu iespēju divus mēnešus baudīt Viaplay bez papildu maksas. Iespēja būs pieejama visiem Helio interaktīvās televīzijas un Helio virszemes televīzijas skatītājiem, kā arī vēlāk Tet+ jaunajā izklaides platformā. Jau šobrīd NENT Group ir nodrošinājusi ekskluzīvas sporta pārraižu tiesības Baltijas valstīs: Formula 1, NHL hokejam, UEFA Čempionu līgai, UEFA Eiropas līgai, UEFA konferenču līgai, futbola Bundeslīgai, Anglijas kausa izcīņas turnīram un Dienvidamerikas nacionālo futbola izlašu spēļu tiesībām. Tāpat Tet un Viaplay piedāvās ekskluzīvu iknedēļas sporta studiju, kurā tiks pārraidīti izklaidējošākie un interesantākie sporta notikumi. Programma tiks piedāvāta sporta sezonā un tā būs pieejama Tet kanāla 360TV un Viaplay skatītājiem no septembra.

Šinī laikā ekskluzīvi Viaplay platformā būs pieejami vairāki pasaulē jau iecienīti seriāli, piemēram, Alex Rider, S.W.A.T, For Life un Good Doctor. Tāpat skatītājiem tiks piedāvāts Ziemeļvalstīs popularitāti ieguvušais oriģinālsaturs: Norvēģijas kriminālseriāls Wisting, Dānijas kriminālseriāls Those Who Kill, Zviedrijas drāma Hammarvik un citi.

Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks: “Mēs, Tet, gādājam, lai saviem klientiem piedāvātu vislabāko saturu un arvien jaunu skatīšanās pieredzi un iespējas, tādēļ esam iedvesmoti sadarboties ar pasaules līderiem. Šī partnerība būs lielisks papildinājums Tet pakalpojumiem, klientiem nodrošinot pieeju vēl plašākam kvalitatīvu un ekskluzīvu sporta pārraižu klāstam, kā arī filmām un seriāliem.”

NENT Group komercdirektors Kims Poders: “Šī sadarbība mums ir ļoti īpaša – tā ir pirmā šāda veida pieredze mums jaunajā tirgū. Tā ir gan novatoriska, gan progresīva daudzējādos aspektos un parāda Viaplay produkta spēku. Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar Tet – vadošo spēlētāju Latvijā, ar kuru mūs vieno aizrautība pret lielisku saturu un straumēšanas iespējām.”

Viaplay Latvijā, Lietuvā un Igaunijā būs pieejams jau no 9. marta un pavisam drīz būs pieejams arī Tet televīzijas pakalpojumu Helio iTV un Helio vTV lietotājiem.

Par Viaplay un Tet

Viaplay ir vadošais Ziemeļvalstu straumēšanas pakalpojumu sniedzējs, kas pieejams visās Ziemeļvalstīs, kā arī 2021. gadā uzsāks darbu Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā un ASV. Līdz 2023. gadam paredzēts straumēšanas pakalpojumu piedāvāt vēl piecos papildu tirgos. Pērn Viaplay kopumā abonēja vairāk nekā trīs miljoni cilvēku.

Viaplay straumēšanas platforma piedāvā saturu četrās kategorijās – Viaplay Ofiginals, filmas un seriālus, bērnu saturu, ka arī sporta pārraides un tiešraides. Pakalpojumu var saņemt jebkurā vietā, jebkurā laikā un gandrīz ikvienā ierīcē. Viaplay ir strauji augoša NENT Group izveidota platforma, kur vienviet skatāmi oriģināli raidījumi un filmas. 2021. gadā gaidāmas vēl 40 pirmizrādes. Viaplay nodrošina dažādus pakalpojuma saņemšanas veidus, tostarp izmantojot elektronisko pārdošanu, kur patērētāji par ikmēneša samaksu var lejupielādēt interesējošo saturu (EST), konkrētu raidījumu skatīšanos pēc pieprasījuma (TVOD), kā arī TV-visur iespēju, autentificējoties ar īpašu kodu jebkurā ierīcē (TVE). Pēdējos gados Viaplay ievērojami palielinājis sākotnējā satura piedāvājumu, kļūstot arvien populārāks gan Ziemeļvalstu reģionā, gan arī citos starptautiskajos tirgos.

Viaplay platforma tehnoloģiski veidot tā, lai būtu ātra un pielāgojama, kā arī – lietotāji var vienlaikus straumēt saturu vairākās ierīcēs, skatīties filmas un seriālus bezsaistes režīmā, izveidojot līdz pat sešiem dažādiem profiliem.

Tet apvieno tehnoloģiju un izklaides pasauli mūsdienīgā un digitālo progresu virzošā uzņēmumā. Ar plašu un mūsdienīgu optiskā interneta tīklu, datu centriem, IT drošības pakalpojumiem, mākoņpakalpojumiem un citiem risinājumiem Tet ir Latvijā vadošais uzņēmums tehnoloģiju jomā, kā arī tirgus līderis izklaides industrijā, piedāvājot katra iedzīvotāja vajadzībām atbilstošus televīzijas pakalpojumus, tostarp straumēšanas platformu un savus televīzijas kanālus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top