Tehnoloģijas

„Venipak” nostiprina darbību Igaunijā, paplašinot pakomātu tīklu

„Venipak” nostiprina darbību Igaunijā, paplašinot pakomātu tīklu

Starptautiskā sūtījumu kompānija „Venipak” uzsākusi pakomātu tīkla paplašināšanu, lai līdz nākamā gada beigām paplašinātu pakomātu skaitu Baltijas valstīs līdz 600. 

Tādējādi kurjerdienests kļūs par pirmo privāti finansēto uzņēmumu ar ievērojamu tirgus daļu Baltijas valstīs. Šogad „Venipak” pakomāti sāks darboties Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, bet nākamgad tie būs pieejami visā valstī. Uzņēmums projektā iegulda vienu miljonu eiro.

„Pakomātu izvietošana Igaunijā mums nozīmē svarīga paplašināšanās posma beigas. No nākamā gada klienti visās Baltijas valstīs varēs ērti izvēlēties piegādes veidu — mēs redzam, ka šī iespēja kļūst arvien svarīgāka,” saka “Venipak” izpilddirektors Darjus Zailsks, „mēs aktīvi piedalāmies pakomātu izstrādes procesā un paši izstrādājam programmatūru, lai Igaunijā nonāktu vēl vairāk uzlaboti pakomāti. Ceram, ka arvien vairāk cilvēku izvēlēsies šo paku piegādes veidu, kas ir ne vien ērts, bet arī draudzīgāks videi.”

Šogad uzņēmums pabeidza pakomātu uzstādīšanu Latvijā. Pašlaik Latvijā ir 201, bet Lietuvā — 251 pakomāts. Darjus Zailsks norāda, ka „Venipak” turpina īstenot stratēģisko uzdevumu kļūt par universālu piegādes platformu visiem piegādes pakalpojumiem, kā arī gaisa un sauszemes kravu pārvadājumiem visā pasaulē.

Pirms vairāk nekā gada „Venipak” nodibināja filiāli Polijā, lai veicinātu klientu loka paplašināšanos citās Eiropas valstīs. Uzņēmums nodrošina arī e-izpildi e-komercijas uzņēmumiem.

Par “Venipak” grupu

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums “Venipak”, kas dibināts 2004. gadā, piedāvā efektīvus sūtījumu loģistikas risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām Baltijas valstīs, Polijā, Vācijā, ASV un Ķīnā. Katru gadu uzņēmums uzlabo kurjerpakalpojumus, iegulda e-komercijas tehnoloģiskajos risinājumos un paplašina savu paku piegādes tīklu Baltijas valstīs. Klientiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā ir pieejami gandrīz 1000 paku saņemšanas punkti. Tuvāko gadu laikā “Venipak” plāno attīstīt gandrīz 2000 pasta termināļu un paku saņemšanas punktu tīklu un kļūt par vienu no lielākajiem paku piegādes tīkliem Baltijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top