Tehnoloģijas

Viedoklis: Bitcoin ir visdisciplinētākā centrālā banka pasaulē

Viedoklis: Bitcoin ir visdisciplinētākā centrālā banka pasaulē

Morgan Creek Digital dibinātājs Entonijs Pompliano (Anthony Pompliano) nosauca bitcoin par unikālu aktīvu, kas pārspēj citas kriptovalūtas un pat tradicionālās finanšu iestādes.

Intervijā CNBC pazīstamais kriptovalūtu aizstāvis Entonijs Pompliano pauda optimismu par bitcoin tendencēm. Viņš uzsvēra, ka BTC cenas kāpums no 3000 ASV dolāru un tam sekojošie maksimumi ir saistīti ar labu piedāvājumu un pieprasījumu. Turklāt pirmās kriptovalūtas izaugsmi ir ietekmējuši tādi faktori kā centrālo banku agresīvā naudas drukāšana un zemās procentu likmes.

Tas ir mudinājis ieguldītājus pievērsties bitcoin kā uzkrājumu veidošanas līdzeklim. Arī pašreizējais ekonomiskais klimats varētu pavērt ceļu pastiprinātai interesei par bitcoin, sprieda Pompliano.

Bitcoin ir visdisciplinētākā centrālā banka pasaulē. Tai nerūp ne ziņas, ne ģeopolitika. Bitcoin rezerves ir ierobežotas līdz 21 miljonam monētu, un tas ir krasā pretstatā centrālajām bankām, kas var emitēt neierobežotu daudzumu monētu. Bitcoin decentralizācija ir padarījis to par pievilcīgu aktīvu, īpaši ekonomiskās nenoteiktības apstākļos,” sacīja Pompliano.

Viņš komentēja arī iespējamo bitcoin ETF apstiprināšanu. Pompliano ir pārliecināts, ka tas notiks pavisam drīz, jo ASV investīciju kompānija BlackRock jau ir sākusi gatavoties iespējamai kriptovalūtas ETF apstiprināšanai – šomēnes tā iesniedza atjauninātu pieteikumu ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC).

Runājot par kriptovalūtu tiesisko regulējumu, Pompliano atzina, ka to ietekmē politiskie lēmumi Vašingtonā. Tomēr Bitcoin ir decentralizēts tīkls, kas nav atkarīgs no centrālās iestādes. Tāpēc, pat ja valdības noteiks ierobežojošus pasākumus attiecībā uz bitcoin, tas nemazinās tās popularitātes pieaugumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top