Tehnoloģijas

Volkswagen ID.7 saņem 2024. gada Vācijas Gada auto balvu

Volkswagen ID.7 saņem 2024. gada Vācijas Gada auto balvu

Volkswagen ID.7 saņēmis Vācijas un starptautisko autožurnālistu balvu kā 2024. gada Vācijas Gada auto Premium automobiļu kategorijā. ID.7 ir Volkswagen ID modeļu klāsta flagmanis un pirmais globālajā tirgū pieejamais elektriskais modelis vidējā izmēra automobiļu klasē, kas pārdošanā Latvijā nonāks 2024. gada sākumā.

Volkswagen vadītājs Tomass Šēfers (Thomas Schäfer) norāda: “Tikko esam tirgū prezentējuši mūsu ID.7, un prestižā ekspertu žūrija to jau ir atzinusi par Vācijas Gada auto – tas ir neticams panākums! Šī uzvara apliecina, ka mēs esam uz pareizā ceļa – visaugstākā kvalitāte, intuitīva vadība un efektivitāte, kas patiesībā sagādā prieku. Tas ir 100% Volkswagen.”

Nobraukuma distance līdz 700 kilometriem (WLTP), izcila piedziņas sistēma, plašais salons un augstākās klases tehnoloģijas padara ID.7 par ērtu automobili tāliem braucieniem. Gandrīz piecus metrus garajam modelim ir arī uzlabots uz klientu orientēts darbības koncepts un augstas kvalitātes dizains. ID.7 pieejams arī GTX versijā ar visu riteņu piedziņu, savukārt ID.7 Tourer versija Latvijā būs pieejama 2024. gadā.

Volkswagen ID.7 saņem 2024. gada Vācijas Gada auto balvu

ID.7 ir sestais elektriskais automobilis, kas ieguvis šādu titulu. Pagājušajā gadā VW ID. Buzz tika atzīts par uzvarētāju kategorijā Jaunā enerģija.

ID.7 ir pirmais MEB modelis ar pilnīgi jaunu, ļoti efektīvu piedziņas paaudzi. Ar 210 kW/286 ZS tas ir jaudīgākais elektriskās piedziņas motors ar augstāko griezes momentu, kāds līdz šim uzstādīts Volkswagen ID. modelim. Šis motora variants ID.7 tiek izmantots neatkarīgi no izvēlētās akumulatora ietilpības. ID.7 ir gandrīz piecus metrus garš, un tā konstrukcija balstīta uz aerodinamikas principiem.

Volkswagen ID.7 saņem 2024. gada Vācijas Gada auto balvu

Par Volkswagen:

Zīmols Volkswagen ir pārstāvēts vairāk nekā 140 tirgos, un tas ražo automobiļus 29 vietās 12 valstīs. 2022. gadā Volkswagen piegādāja klientiem aptuveni 4,6 miljonus transportlīdzekļu. Starp tiem bija tādi populārākie modeļi kā Polo, T-Roc, T-Cross, Golf, Tiguan vai Passat, kā arī pilnībā elektriskie modeļi ID.3, ID.4, ID.5 un ID.6. Pagājušajā gadā uzņēmums klientiem visā pasaulē nodeva vairāk nekā 330 000 pilnībā elektrisku transportlīdzekļu. Volkswagen šobrīd visā pasaulē nodarbina aptuveni 170 000 darbinieku. Īstenojot savu ACCELERATE stratēģiju, Volkswagen pastāvīgi veicina turpmāku attīstību, lai kļūtu par iekārojamāko ilgtspējīgas mobilitātes zīmolu.

Par Møller Baltic Import:

Møller Baltic Import SE ir Møller Mobility Group AS pilnībā piederošs vairmutirdzniecības uzņēmums, kas ir Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automašīnu importētājs Baltijas valstīs. Møller Baltic Import apgrozījums 2022. gadā bija 287 miljoni eiro, peļņa – 14 miljoni eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top