Mainings

ASV kriptovalūtas ieguves nozarē izskan aizdomas, ka Vašingtona plāno apturēt tās darbību

ASV kriptovalūtas ieguves nozare ir izteikusi aizdomas, ka Vašingtona plāno apturēt tās darbību

Teksasas parlamenta Senāta komiteja vienbalsīgi apstiprināja likumprojektu, kas varētu būtiski mainīt bitkoina maininga stāvokli štatā.

4.aprīlī ASV Teksasas štata parlamenta Senāta augšpalātā Biznesa un tirdzniecības komitejas līmenī pilnībā tika nobalsots “par” likumprojektu, kas paredz likvidēt visus iespējamos stimulus bitkoinu ieguves nozares pastāvēšanai šajā valstī.

Kā norādīja ASV kriptovalūtas nozares lobists Deniss Porters, tas ir brīdinājuma zvans, kas var liecināt par to, ka ASV var sākt īstenot kriptovalūtu nozares regulēšanas scenāriju, kas iekļaujas Džo Baidena koncepcijas loģikā.

Atgādinām, ka daži eksperti neseno banku krīzi ASV saistīja ar Baidena administrācijas vēlmi pārtraukt saites starp ASV kriptovalūtu sfēru un vietējām bankām. Turklāt dokumenti par kriptovalūtu ieguves regulēšanas koncepciju, kā arī ASV prezidenta 2022. gada ekonomiskā ziņojuma nosacījumi nerada šaubas par Vašingtonas kritisko pieeju šiem jautājumiem.

Tikmēr Teksasa, bitkoinu ieguves centrs, līdz šim ir baudījusi vietējo varas iestāžu labvēlību, taču iepriekš minētā likumprojekta vienbalsīga pieņemšana Senāta komitejā, pirmkārt, nozīmē, ka tas tiks apstiprināts Senātā ar 95% varbūtību, un pēc tam iesniegts izskatīšanai parlamenta apakšpalātā Teksasā, kur tas arī, visticamāk, tiks apstiprināts.

Zīmīgi, ka Teksasas kongresmenis Teds Krūzs varēja ietekmēt likumprojekta izskatīšanas procesu, taču tas nenotika. Amerikas kriptovalūtas ieguves nozarei ir aizdomas, ka aiz Vašingtonas likumprojekta patiešām slēpjas ASV federālās valdības griba, un lielākā daļa sliecas pesimistiski domāt, ka šis likumprojekts, visticamāk, tiks pieņemts, neskatoties uz ieguvumiem Teksasai no kriptovalūtas ieguves jomas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top