Pasākumi

Blockchain Life forums Singapūrā pulcēja ap 3000 dalībnieku

No 23. -24. aprīlim vairāk nekā 3000 dalībnieku no 70 valstīm pulcējās pasaules blokķēdes tehnoloģijas galvaspilsētā Singapūrā. Āzijas Trešajā Vispasaules forumā populārākie kriptouzņēmumi (Binance, Huobi, Listing.Help, ELVN un citi), pasaulslaveni eksperti (Tims Dreipers, Rodžers Vers, Alekss Reinhards un citi), kriptovalūtas iekārtu ieguves ražotāji (Bitmain, Btc.com), nozīmīgāko kriptovalūtu projektu pārstāvji (Litecoin, Dash, Cardano, Neo un citu kriptovalūtu) runāja par blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtu tagadni un nākotni.

Runātāji diskutēja par pašreizējo IEO bumu, kiberuzbrukumiem blokķēdēm un citām ar kriptovalūtu un to regulējumiem saistītajām tendencēm. ELVN dibinātājs un izpilddirektors Alekss Reinhards (Alex Reinhardt) savā runā apsvēra jaunos ICO noteikumus.

Uzņēmumi un investori noslēdza desmitiem līgumu gan sanāksmju telpās, gan arī izstāžu un VIP zonās. Pasākuma laikā blokķēdes tehnoloģijas kopiena izteica atbalstu bitkoinam.

Āzijas Trešajā Vispasaules forumā

Viens no foruma svarīgākajiem notikumiem bija jauno uzņēmumu īsās sesijas, kurās jaunie blokķēdes projektu pārstāvji, gan no Ķīnas, gan Itālijas un citām valstīm iepazīstināja ar saviem projektiem un idejām. Privāto investoru un fondu dibinātāju žūrijas izvēlētais uzvarētājs bija blokķēdes tehnoloģijas mārketinga platforma Bloomyt.

Nākamais Blockchain Life forums notiks no 30.-31. oktobrim Maskavā, Krievijā. Biļešu tirdzniecība sāksies no 20. maija oficiālajā mājaslapā Blockchain-life.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top