TV ekrānos un Kino

Fotogrāfija no “Stranger Things” 5. sezonas uzņemšanas laukuma apstiprina D&D kluba atgriešanos

Fotogrāfijas no "Stranger Things" 5. sezonas uzņemšanas laukuma apstiprina D&D kluba atgriešanos

Edija Mansona gars turpina dzīvot! Filmas Stranger Things līdzdibinātājs ir apstiprinājis, ka atgriezīsies viņa iemīļotais klubs Dungeons and Dragons.

Hellfire Club atkal parādīsies 5. sezonā, jo Ross Dafers (Ross Duffer) dalījās ar kadru no filmēšanas laukuma, izmantojot Stranger Things oficiālo Twitter kontu. Fotogrāfijā Geitens Mataraco (Gaten Matarazzo) kurš atveido Dastina Hendersona lomu, redzams filmēšanas laukumā tērpies Hellfire Club krekliņā.

Fani, protams, ir sajūsmā par šo ziņu. “Jā, satriecoši!”, – atbildēja viens no viņiem, bet cits piebilda: “Jā, satriecoši!”: “Mana dvēsele tagad kliedz.”

Atgādinām, ka Hellfire Club ir D&D biedrība Hokinsa vidusskolā, kuru vadīja mirušais Edijs. Tas parādījās 4. sezonas sākumā. Klubā ietilpst Hendersons, Maiks Vīlers, Lūkass Sinklērs un Ērika Sinklēra. Visi viņi atgriezīsies 5. sezonā, kā tika apstiprināts šomēnes.

Pagaidām nav skaidrs, kādu lomu seriāla pēdējā sezonā spēlēs Hellfire Club, jo par sižetu vēl nav daudz zināms, turklāt kluba vadītājs Edijs gāja bojā, cīnoties ar demobatiem. Kas zina, varbūt Edijs būs augšāmcēlies un atkal vadīs savu klubu uz uzvaru. Stranger Things 5. sezonas iznākšanas datums vēl nav paziņots.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top