FX

Vadošais izklaides kanāls FOX un FOX LIFE kļūs par FX un FX LIFE

Vadošais izklaides kanāls FOX un FOX LIFE kļūs par FX un FX LIFE

No 2024. gada 24. janvāra starptautiskie TV kanāli FOX un FOX Life iegūs jaunu vizuālo identitāti un nosaukumu, attiecīgi pārtopot par FX un FX Life, informēja  “The Walt Disney Company Nordic & Baltic” uzņēmumā.

FX un FX Life Latvija auditorijai joprojām piedāvās pazīstamu un iemīļotu izklaides saturu, tostarp labākos starptautiskos seriālus.

“Pārdēvējot FOX un FOX Life par FX un FX Life, mēs pieskaņojamies mūsu vispārējam izklaides saturam straumēšanas platformā “Disney+”, vienlaikus turpinot piedāvāt saviem faniem stāstus, kurus viņi pazīst un mīl. Starp tiem ir tādi pasaulē populāri seriāli kā “Grejas anatomija”, “Noziedzīgie prāti”, “Tie esam mēs”, “Kāsla metode”, “9-1-1” un daudzi citi. Mēs ar nepacietību gaidām, kad jaunajā gadā Latvijas skatītājiem piedāvāsim vēl vairāk jaunu seriālu un augstas kvalitātes izklaidi,” sacīja “The Walt Disney Company Nordic & Baltic” vecākais viceprezidents un valstu vadītājs Hanss van Rains (Hans van Rijn).

Viņš piebilda, ka lineārās televīzijas bizness joprojām ir mūsu prioritāte, kas ļauj mums aizkustināt skatītājus ar saturu, ko nodrošina daudzas “Disney” ģimenei piederošās pasaules līmeņa studijas.

FX zīmols ticis optimizēts un pielāgots, lai atbilstu vietējo televīzijas kanālu vajadzībām, taču joprojām dodas FOX iedibinātajā drosmīgajā un nelokāmajā virzienā.

Radošā iedvesma, kas radīta ap FX ikonu, paplašināta no logotipa centrālā “izgriezuma”, lai radītu kustības sajūtu, kas mūs ved uz nākamajām sērijām un sezonām. Šis dizains ir kanāla zīmola stāstījuma galvenais motīvs, kas rada augstas kvalitātes izskatu un sniedz ātri atpazīstamu vizuālo identitāti, kas parāda zīmola mērķi: savest kopā skatītājus ar visaizraujošākajiem stāstiem, ko viņi pazīst un mīl..

Saturs straumēšanas platformā un lineārajā kanālā FX atšķiras.

PAR DISNEY MEDIA ENTERTAINMENT AND DISTRIBUTION

“Disney Media & Entertainment Distribution (DMED)” pārvalda “The Walt Disney Company” plašo satura komercializācijas un izplatīšanas ekosistēmu, kas nodrošina uzņēmuma nepārspējamos stāstus skatītājiem visā pasaulē. Tas ietver uzņēmuma straumēšanas pakalpojumu portfeļa, tostarp “Disney+”, “Hulu”, “ESPN+” un starptautiskā vispārējās izklaides piedāvājuma “Star”, lineāro televīzijas kanālu un ABC piederošo staciju, kinoteātru filmu izplatīšanas, satura licencēšanas un izplatīšanas, tostarp “Disney Music Group”, globālās reklāmas pārdošanas un tehnoloģiju, kas nodrošina šo grupu darbību, pārvaldību un darbību. Izmantojot bagātīgu informāciju par patērētājiem, kas iegūta visā uzņēmumā, DMED pieņem lēmumus par investīcijām saturā un izplatīšanu, lai maksimāli palielinātu auditorijas iesaisti un komerciālo ietekmi visās platformās, sadarbojoties ar radošajiem līderiem “Disney” studijās, vispārējās izklaides un sporta organizācijās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top