Visas ziņas

Mākslinieks tokenizē savus darbus un karjeru

Mākslinieks tokenizē savu karjeru un darbus

Bens Elliots ( Ben Elliot), mākslinieks no Parīzes, paziņojis par tokenu izlaišanu, kuru vērtība ir atkarīga no viņa karjeras attīstības un viņa mākslas darbu tirgus vērtības.

Ben Elliot Token (BET) būs tokens, kas balstīts uz Stellar blokķēdi. Elliots apgalvo, ka tā būs “pasaulē pirmā personilizētā kriptovalūta”, kas gan tomēr neatbilst patiesībai, bet ideja pati par sevi ir lieliska.

Izlaišana plānota 2021. gadā, bet 26 gadus vecais mākslinieks jau piedāvā atvērt maku viņa mājaslapā vai pie Stellar.

Elliots sola, ka BET investori varēs ne tikai gūt labumu no tokena vērtības pieauguma, bet arī apmainīties ar citiem digitāliem aktīviem, kā arī iegādāties mākslas darbus un piekļuvi pasākumiem.

“Izmantojot tiešsaistes izstādes un skatu telpas, ikviens var piekļūt mākslas un kultūras saturam, ekskluzīviem projektiem un pārvērst tokenus par mākslas darbiem,” sacīja Elliots.

Kurās platformās tokens tiks tirgots, netiek ziņots.

Mākslinieka darbi ir apskatāmi viņa mājaslapā.

Tokenu izdošana? Tokenizācija? Tā ir drīzāk uzticības tirgošana. Ja vari savu potenciālo pircēju pārliecināt par izdevīgo darījumu un viņš tev uzticas, tad kāpēc gan nē? Cilvēki ar dažādiem līdzekļiem cenšas iegūt papildus finansējumu un ja viņiem tas izdodas, tad jau nav bijis veltīgi iztērēts laiks.  Interesnats piemērs bija –  jurists, kurš  tokenizēja savu darba laiku.

Tokenizēsimies godīgi, lai nav jāstājas bargās tiesas priekšā 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top